Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

KLARA wystąpi jako support przed Sorry Boys!

2015-03-19 13:00:00

KLARA wystąpi jako support przed Sorry Boys!
10 KWIETNIA 2015

Klara to młoda i utalentowana kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów.
Debiutowała albumem „Away” (2012) wydanym przez Polskie Radio. Producentem materiału jest Artur Gadowski (IRA). Piosenki, które znalazły się na płycie są autorstwa Klary. Artystka stawia na minimalizm i delikatne linie melodyczne, nie uciekając jednocześnie od zgrabnych refrenów.
Przy tworzeniu muzyki staram się otwierać wyobraźnię i przenosić się do miejsc, które odwzorowują stan, w którym się znajduję. By napisać piosenkę potrzebuję ciszy, którą mogę wypełnić dźwiękami. Ona mnie motywuje i pobudza kreatywność.
Klara koncertuje zarówno solo, grając na gitarze i klawiszach, jak i z zespołem. Dotychczas najważniejszym występem na żywo był koncert w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej transmitowany na antenie radia.
Marek Niedźwiedzki napisał o Klarze: Delikatna, śliczna, liryczna, zjawiskowa, akustyczna, zwiewna, kobieca. Śpiewa o sobie, że jest czarownicą. Ja myślę, że jednak czarodziejką. Ma w głosie piękny i prawdziwy smutek, ale także radość młodości… Rodzi nam się wyjątkowa Artystka na naszym rynku. Zadbajmy o Nią i dajmy Jej szansę.
W maju 2014 r. Klara wystąpiła w konkursie „trendy” w ramach Sopot TOPtrendy Festiwal. Artystka była jednym z dziewięciu młodych wykonawców wybranych przez jury z ponad 400 zgłoszeń.
A w lipcu 2014 r. Klara miała przyjemność otwierać warszawski koncert Suzanne Vega.