Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

BOKKA WYSTĄPI W KLUBIE STODOŁA!

2015-01-29 11:00:00

BOKKA WYSTĄPI W KLUBIE STODOŁA!
25 MARCA

BOKKA był bez wątpienia najbardziej niezwykłym projektem roku 2014 na polskiej scenie muzycznej. Grupa od początku działa incognito. Łączą ambitny pop z elektroniką. Artyści występują w maskach, by skierować naszą uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze – na swoją muzykę. Na to, co robią teraz, nie zaś ich osiągnięcia czy historię.

Jedyne, co o nich wiadomo, to że sercem formacji jest trio znanych muzyków i że sygnuje ich prężnie rozwijające się nowe wydawnictwo muzyczne NEXTPOP, stojące m. in. za sukcesami Fismolla i KARI.

Romantyczna idea tajemnicy i działania w cieniu, bez udzielania wywiadów i obecności w mediach, została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i dziennikarzy.

Pierwszy singiel BOKKI Town Of Strangers został zmasterowany w Londynie przez słynną Mandy Parnell, od lat współtworzącą brzmienie płyt Bjork, Sigur Ros, Little Dragon, Depeche Mode, czy Paula McCartneya, a teledysk do tego utworu na YouTube ma już prawie 2 miliony odsłon. Debiutancki album zespołu pt. BOKKA wydany został w listopadzie 2013r.

Zespół BOKKA wystąpi w Stodole już 25 marca.

Zapraszamy!

Bilety:
Do 3 marca -  33 PLN (stojące)/53 PLN (balkon)
Od 4 marca – 40 PLN (stojące)/60 PLN (balkon)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pleventim.plebilet.plTicketpro.pl

 

PATRONEM MEDIALNYM KONCERTU JEST RADIO MUZO.FM