Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

JELONEK POWRACA DO STODOŁY

2014-07-03 11:00:00

JELONEK POWRACA DO STODOŁY
11 grudnia 2014

Michał Jelonek „Jelonek” przygotowuje na lekko „zapóźnioną” zimę nową płytę o tytule Klasyczna Masakra, na której, jak zapowiedział, będzie masakrował klasykę z lubością, bez litości i krzty respektu. Pojawią się tam znane już Wam z koncertów jelonkowatych opracowania utworów takich jak Wilhelm Tell Rossiniego, Lekka Kawaleria Suppe,  MazRurki Chopina czy Taniec po węgiersku Brahmsa, ale też nowe, zmasakrowane i posiekane utwory muzyki klasycznej takich jak Beethoven, Vivaldi itp.
Jelonek, potupując groźnie raciczką, zaprasza serdecznie wszystkich na koncerty klasycznie masakrujące, na których udowodnimy sobie i innym, że przy Chopinie świetnie wchodzi się w zakręty w pogo, Beethoven doskonale nadaje się do mrocznego gibania i ocieractwa o współtowarzyszki, rzyszy lub rzyszątka, Paganini jest wręcz stworzony do tworzenia „ścianki”, Vivaldi do robienia „młyna”, już nie mówiąc o Rossinim, przy którym wyśmienicie „zakuca” się porządek koncertowy przy pomocy skomplikowanego i ekstremalnie niebezpiecznego kucania i podskakiwania jak demoniczne jamniczki miniaturki!!!
Klasyczna Masakra,  czyli masakra klasyki, to „zderzenie” dwóch skrajnych światów: dystyngowanej i szlachetnej muzyki klasycznej z drapieżną, „brudną” i zadziorną muzyką rock metalową, zderzenie delikatnych drewnianych skrzypiec z …. topornymi racicami Jelonka!
Mamy nadzięje że Wy też dołączycie do tego „zderzenia” :)

Jelonek ze swoją nową płytą 11 grudnia zatupie na deskach Stodoły!


BILETY:
Do 19.11 – 47 pln (stojące), 67 pln (balkony)
Od 20.11 – 54 pln (stojące), 74 pln (balkony)
do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10).
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl