Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Support przed Kalibrem 44

2013-09-19 12:00:00

Support przed Kalibrem 44
Koncert legendarnego zespołu Kaliber 44 w Stodole coraz bliżej, coraz więcej wiemy też o tym, kogo będziemy mieli okazję usłyszeć ze sceny.

W wydaniu koncertowym w składzie zobaczymy także Tomasza Lesia – gitarzystę, Mateusza Pawlusia– grającego na instrumentach klawiszowych, Adama Stodolskiego – basistę i Przemysława Borowieckiego – perkusistę. Muzycy znani są z wielu cenionych i intrygujących projektów alternatywnych, takich jak 100nka, Japoto czy Aladdin Killers.

Gośćmi specjalnymi będą Człowiek Nowej Ery (CNE) i Wujek Samo Zło (WSZ), którzy po wspólnych koncertach z Kalibrem 44 zawiązali wspólny koncertowy skład pod nazwą BAKU BAKU okazjonalnie występujący przez ostatnie 13 lat.

Koncert grupy Kaliber 44 poprzedzą również liczne supporty:

Szaweł Piotraz - czyli Szaweł Płóciennik (Apacz Z Wolnej Woli) i Piotr Gołaszewski. Eklektyczny duet, który krzyżuje na polu swych doświadczeń muzycznych nie tylko hiphop i rap, ale również sztukę komiksu. Piotraz i Szaweł współtworzą projekt Pierwiastki Chaosu razem z formacjami Max i Kelner oraz Audiomara.
https://soundcloud.com/szawelpiotraz

G.R.Z.A.N.A. – czyli Gramophone Rebel Zulu Avangarde Natural Art, rozgrzewa umysły i ciała wykorzystując magię fal dźwiękowych. Performer, producent, turntablista. Ukierunkowany na hip-hop, jazz, funk i reggae przełamuje wszelkie konwencje i stereotypy. W 2013 roku wydał autorski album pt.: GRZANA „Człowiek z szafy”. Utworem promującym krążek jest „Bas na dole”. http://www.youtube.com/watch?v=YPwHHUGZ0L8

Loker Rapmjaster - reprezentant śląskiego podziemia, pochodzący z Zabrza. Na swoim koncie ma 4 nielegalne płyty oraz dużo gościnnych udziałów w projektach i koncertach na terenie całego kraju. Z jego twórczością można zapoznać się między innymi dzięki teledyskowi do utworu „Wiem, że mogę”.
http://www.youtube.com/watch?v=G-qwWreo5O0