Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

ANTHRAX wraca do Polski!

2016-11-16 12:00:00

ANTHRAX wraca do Polski!
10 marca
ANTHRAX wraca do Polski! 
10 marca 2017 r., Warszawa, Klub Stodoła
Bilety w cenach od 129 zł są dostępne na www.LiveNation.pl i www.stodola.pl.
 
Prawdziwe święto dla fanów mocnego brzmienia!
 
10 marca 2017 r. w warszawskim klubie Stodoła wystąpi nowojorska legenda thrash metalu - ANTHRAX. 
Zespół przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej promującej najnowszą płytę „For All Kings”. To już 11. krążek w dorobku zespołu i pierwsza płyta z udziałem gitarzysty Jonathana Donaisa, który zastąpił Roba Caggiano. 
 
Podczas koncertu usłyszymy także największe hity z ponad 35-letniej działalności grupy zaliczanej obok zespołów Metallica, Slayer i Megadeth do wielkiej czwórki thrash metalu.
 
Gościem specjalnym będzie The Raven Age.
 
Anthrax powstał w 1981 roku w Nowym Jorku. Założycielami byli  Scott Ian i Dan Lilker. Wkrótce dołączyli do nich wokalista Joey Belladonna oraz basista Frank Bello. Zespół nagrał do tej pory 11 albumów studyjnych oraz EP-kę wspólnie z Public Enemy. Płyty Anthrax sprzedały się w ponad 10 milionach egzemplarzy. 
 
The Raven Age to młody brytyjski zespół. Grupa powstała w 2009 roku w Londynie z inicjatywy George'a Harrisa i Dana Wrighta. Pięć lat później ukazała się ich EP-ka z czterema utworami utrzymanymi w konwencji melodyjnego heavy metalu, która osiągnęła nawet szczyt zestawienia Hot New Releases. Debiutancki album zespołu zatytułowany „Darkness Will Rise” ukaże się w grudniu 2016 roku.
 
Koncert Anthrax w Warszawie będzie szóstym występem grupy w Polsce. Zarówno Anthrax jak i The Raven Age byli w lipcu 2016 r. gośćmi specjalnym Iron Maiden i rozgrzewali do czerwoności publiczność podczas trasy koncertowej The Book Of Souls World Tour 2016.
 
To będzie wieczór thrashowej klasyki, nowych utworów i niezapomnianej atmosfery!
 
ANTHRAX
10.03.2017 Klub Stodoła
Warszawa
 
Bilety w cenach od 129 zł są dostępne na www.LiveNation.pl i www.stodola.pl.