Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Lucky Chops wracają w 2017 roku do Warszawy!

2016-09-09 12:00:00

Lucky Chops wracają w 2017 roku do Warszawy!
8 lutego
Live Nation i klub Stodoła z dumą prezentują:
 
LUCKY CHOPS
 
8 lutego 2017, Klub Stodoła, Warszawa
 
Bilety w sprzedaży w piątek, 16 września, na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl
 
Ich pierwsza wizyta w Polsce okazała się wielkim sukcesem, a koncert zmienił się w szaloną imprezę. Fani pokochali ich za to jeszcze mocniej, a oni zakochali się w polskich fanach.  Nic więc dziwnego, że brass band Lucky Chops tak szybko wraca nad Wisłę!
 
Pochodzący z Nowego Jorku zespół zdobył szturmem serca milionów użytkowników serwisu YouTube na całym świecie. Tych sześciu utalentowanych muzyków razem tworzy unikatowe brzmienie i energię, która zaowocowała międzynarodowym, viralowym sukcesem.
 
Początkowo zespół grał na ulicach Nowego Jorku i w małych klubach wokół miasta. Przez lata eksperymentowali z różnymi stylami muzycznymi, aż wreszcie odkryli ten właściwy, który zdecydowali się wypromować bez względu na koszty. Tak narodziła się idea koncertów w najbardziej energetycznym i zmiennym miejscu na świecie: nowojorskim metrze!
 
W 2017 roku Lucky Chops ponownie wybiorą się w trasę, aby pokazać na całym świecie, że czysta magia zdarza się za każdym razem, kiedy występują na scenie. W Polsce wystąpią 8 lutego 2017 roku w warszawskim Klubie Stodoła.
 
Bilety w cenie 79 zł wejdą do sprzedaży w piątek, 16 września, o godzinie 10:00 na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl