Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

PEZET po trzech latach przerwy wraca do koncertowania i Klubu Stodoła!

2016-08-25 11:00:00

PEZET po trzech latach przerwy wraca do koncertowania i Klubu Stodoła!
22 października
Trzy lata musieliśmy czekać na jego powrót do występów. Doczekaliśmy się. Już 22 października kultowy polski raper, Pezet, pojawi się na deskach warszawskiej Stodoły.
 
Występ w stołecznym klubie otwiera całą trasę koncncertową Artysty. Podczas koncertu w Stodole w ramach PEZET KOKA TOUR możecie spodziewać się oprócz ognia na scenie specjalnie przygotowanej limitowanej kolekcji KOKA dostępnej tylko w klubie, wizualizacji i innych atrakcji, o których będziemy informwoać niebawem.
 
Twórczość Pezeta na stałe odcisnęła piętno w historii polskiego rapu. Ma on w swoim dorobku trzy płyty nagrane wspólnie z Onarem w formacji Płomień 81, dwie stworzone wspólnie z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, dwa albumy solowe oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem. Do tego dwie nominacje do Fryderyka – pierwszą za wydany w 2004 roku album zatytułowany „Muzyka poważna”, a drugą za solową płytę pod tytułem „Muzyka rozrywkowa” (2007). Dwie ostatnie płyty studyjne nagrane przez Pezeta uzyskały status Złotej – był to album nagrany wspólnie z bratem Małolatem, „Dziś w moim mieście”, z października 2010 oraz „Radio Pezet”, wydany w  2012 roku.
 
Pezet poza udaną karierą muzyczną rozwija się także w innych dziedzinach. Był prezenterem stacji telewizyjnej VIVA i RBL.TV. Od 2011 roku prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats, jest także właścicielem marki odzieżowej Koka.
 
Tak naprawdę jednak wielkiego powrotu Pezeta nie ma potrzeby reklamować – prawie milion fanów na profilu facebookowym artysty nie może się mylić. Część z nich już 22 października będzie mogła ponownie zobaczyć na żywo legendarnego rapera w Klubie Stodoła.
 
ZAPRASZAMY
 
Bilety:
Do 14 października - 47 pln (stojące), 67 pln (balkony)
Od 15 października - 57 pln (stojące), 77 pln (balkony)
do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10).
 
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl