Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Julia Pietrucha - drugi koncert!

2016-08-12 17:02:05

Julia Pietrucha - drugi koncert!
kup bilet
2 października

TIMETABLE:
15.30 - otwarcie klubu
16.00 - rozpoczęcie koncertu

Miło nam poinformować, że Julia Pietrucha wystąpi w Stodole dwukrotnie. Dodatkowy koncert odbędzie się 2 października o godz. 16.00. Sprzedaż biletów rusza 17 sierpnia o godz. 14.00. Można je będzie nabyć w kasie klubu Stodoła oraz na www.stodola.pl

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album Parsley zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta prezentuje 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i wiodącymi dźwiękami ukelele. Projekt powstał we współpracy z najbliższymi przyjaciółmi, a oprawę graficzną stworzył scenograf Ian Dow. Cały pierwszy nakład płyty został wyprzedany i znalazł się pośród najpopularniejszych na serwisie iTunes. Sam album spotkał się z bardzo dobrym uznaniem krytyki. Debiut został scharakteryzowany jako zaskakujący i porywający. W 2016 roku Pietrucha została zaproszona na scenę Open’er Festival, gdzie z entuzjazmem przyjęła ją ponad tysięczna publiczność. W następnych dniach singiel On My Own, promujący płytę Parsley, znalazł się na wysokim miejscu na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia. 17 lipca Julia zagrała koncert w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Gościem specjalnym podczas muzycznego wieczoru był Dawid Podsiadło, a koncertu można było wysłuchać na antenie Trójki.
Już 2 października Julia Pietrucha zadebiutuje na scenie Stodoły. I to dwukrotnie.

ZAPRASZAMY

Bilety:
Przedsprzedaż:
69 pln (I kat. – miejsca siedzące), 59 pln (II kat. – miejsca siedzące)
W dniu koncertu:
79 pln (I kat. – miejsca siedzące), 69 pln (II kat. – miejsca siedzące)

Bilety na koncert o godz. 16 dostępne będą wyłącznie w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10) oraz na www.stodola.pl.
Start sprzedaży biletów – 17 sierpnia, godz. 14.00