Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

SKILLET - UNLEASHED TOUR 2016 dwukrotnie w Polsce!

2016-07-25 12:00:00

SKILLET - UNLEASHED TOUR 2016 dwukrotnie w Polsce!
27 i 28 listopada
Live Nation i Klub Stodoła z radością informują!
 
 
SKILLET 
UNLEASHED TOUR 2016
 
support: Red Sun Rising
 
27.11.2016 – Klub Stodoła – Warszawa
28.11.2016 – Klub Kwadrat – Kraków
 
Bilety w sprzedaży od 29 lipca od godziny 12-tej 
na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl
 
 
Skillet to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów rockowych XXI wieku - sprzedająca 11 milionów płyt i mająca na koncie dwie nominacje do nagrody Grammy grupa, wraca do Polski na dwa koncerty - w Warszawie i Krakowie.
 
Skillet zostało założone w Memphis w 1996 roku. Autorzy hitu „Monster” (57 milionów odtworzeń w serwisie Spotify i 2,5 miliona sprzedanych singli) już 5 sierpnia wydadzą swój dziewiąty album „Unleashed”, który ma być jeszcze głośniejszy niż poprzednie dzieła kwartetu. John Cooper z zespołu tak mówi o tym wydawnictwie: „Po premierze ‘Rise’ nie chciałem, by nasze kolejne dokonanie było pod względem emocjonalnym tak ciężkie. Chciałem za to, by ludzie poczuli łączność między sobą, jak i z muzyką, której słuchanie będzie dobrą zabawą, a wiele utworów pozwoli fanom na śpiewanie całych tekstów razem z nami.”
 
Dwie płyty zespołu: „Collide” i „Comatose” były nominowane do nagrody Grammy, „Awake” i „Comatose” pokryły się w USA platyną. Gwiazdy Impact Festivalu i klubowego koncertu z 2014 roku, ponownie zawitają do naszego kraju, tym razem właśnie w ramach „Unleashed Tour 2016”, promującego nowy krążek.
 
Przed Skillet, zdobywcą nagrody Billboardu za najlepszy album chrześcijański roku, wystąpi formacja Red Sun Rising. Pochodzący z mocno artystycznego Akron w stanie Ohio, zespół zaprezentuje m.in. materiał z wydanego rok temu krążka „Polyester Zeal”, który został wyprodukowany w Los Angeles i wspiął się na 11 miejsce sprzedaży w USA w kategorii Hard Rock. „To, co robimy, to nie jest współczesna muzyka rockowa, to bardziej nowa alternatywa. Przez nasze piosenki chcemy opowiadać historie, które poruszą słuchaczy.” - deklaruje wokalista i gitarzysta zespołu, Mike Protich. To będzie pierwszy występ w Polsce post-grunge’owców z Red Sun Rising. 
 
 
Skillet
Unleashed Tour 2016
support: Red Sun Rising
 
27.11.2016 – Klub Stodoła – Warszawa
28.11.2016 – Klub Kwadrat – Kraków
 
Bilety
w cenach: 
89 PLN – miejsca stojące
129 PLN – miejsca siedzące na balkonie (tylko w Warszawie) 
w sprzedaży od 29 lipca od godziny 12-tej.