Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Tim Vantol kolejnym gościem specjalnym Royal Republic

2016-07-04 11:00:00

Tim Vantol kolejnym gościem specjalnym Royal Republic
16 listopada
Live Nation & klub Stodoła informują:
 
TIM VANTOL KOLEJNYM GOŚCIEM SPECJALNYM ROYAL REPUBLIC
16 listopada, Open Stage, klub Stodoła, Warszawa
 
Tim Vantol to utalentowany artysta rodem z Holandii, który rozpoczął swoją karierę w 2010 roku. Debiutancka płyta „Road Sweet Road” zapewniła mu rozpoznawalność, potwierdzoną przez kolejny album „If We Go Down, We’ll Go Together”. Jego akustyczna muzyka nadaje się zarówno na słoneczne momenty życia, jak i te bardziej deszczowe. Lekko folkowe dźwięki z pewnością rozruszają widownię w czasie koncertu, który odbędzie się 16 listopada na Open Stage w Stodole. 
 
Oprócz Tima Vantola, jako gość specjalny, na scenie wystąpi również zespół Dinosaur Pile-Up grający amerykańskiego college rocka lat 90.
 
Gwiazdą wieczoru będzie Royal Republic, szwedzki zespół rockowy z Malmö, ponownie odwiedzi Polskę w ramach swojej trasy koncertowej po Europie. Ich debiutancki album z 2010 roku „We Are The Royal” zebrał świetne recenzje wśród krytyków. Brytyjski magazyn rockowy „Kerrang!” określił brzmienie płyty jako „połączenie energii The Hives i melodyjności Rancid”. Singiel „Tommy-Gun” szybko natychmiast stał się światowym hitem i zajął #1 miejsce na liście przebojów MTV Rock.
 
Royal Republic i zaproszeni goście wystąpią 16 listopada na Open Stage w warszawskiej Stodole. Bilety w cenie 70 zł na https://stodola.pl/shop_ticket-106215.htm#menu.