Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

DEVIN TOWNSEND PROJECT, Between The Buried And Me oraz Leprous - razem w Stodole i Kwadracie!

2016-06-30 13:00:00

DEVIN TOWNSEND PROJECT, Between The Buried And Me oraz Leprous - razem w Stodole i Kwadracie!
18 i 19 maja
Live Nation I Klub Stodoła z radością informują!
 
 
DEVIN TOWNSEND PROJECT 
w POLSCE!
 
Gość specjalny – Between The Buried And Me
Support – Leprous
 
18.02.2017 – Klub Kwadrat – Kraków
19.02.2017 – Klub Stodoła – Warszawa
 
Bilety w cenie 99zł w sprzedaży od 4 lipca od godziny 13tej.
www.stodola.pl 
www.LiveNation.pl
 
 
Devin Townsend, autor takich legendarnych albumów z gatunku progresywnego metalu jak „Biomech”, „Terria”, „Accelerated Evolution” czy „Addicted”, wraca z nową płytą i trasą koncertową, która obejmie m.in. dwa polskie miasta.
 
Po udokumentowaniu w ubiegłym roku koncertu w Royal Albert Hall, Devin już 2 września zaprezentuje światu „Transcendence” - album poświęcony zmianom, jakie zaszły w artyście. „Mam 44 lata i przez wiele lat samolubnie patrzyłem na relacje z ludźmi. Ciągle mówiłem o tym, że ktoś powinien się zmienić. Teraz wiem, że powinno zmieniać się swoją reakcję na to, kto nas otacza, a nie samych ludzi.” - opowiada o płycie Kanadyjczyk.
 
Po sukcesie awangardowej rock-opery jaką był album „Z2”, Devin wzbrania się przed opowiadaniem w jakim kierunku muzycznym poszedł na płycie „Transcendence” - dowiemy się tego 2 września, a później usłyszymy na żywo w jak zwykle doskonałej oprawie godnej mistrza gatunku.
 
Uwagę zwraca znakomite towarzystwo, które będzie wspierać Devina na trasie, w tym 18 lutego w krakowskim Kwadracie i 19 lutego w warszawskiej Stodole. Jako support Devin Townsend Project wystąpi norweska formacja Leprous - autorzy kultowych płyt progresywnych „Tall Poppy Syndrome” czy „Biletaral”, którzy w ubiegłym roku uraczyli nas swoim najgłośniejszym dotąd dziełem: pasjonującym a zarazem melancholijnym, technicznym majstersztykiem pod postacią płyty „The Congregation”. Gościem specjalnym natomiast będzie Between The Buried And Me - amerykańska grupa balansująca na krawędzi prog-rock/metalu i metalcore’u, która w 2007 roku oczarowała nas swoim epickim i najsłynniejszym dotąd dziełem „Colors”, a ostatnio podzieliła się z nami w ubiegłym roku krążkiem „Coma Ecliptic”.
 
 
 
DEVIN TOWNSEND PROJECT  w POLSCE!
Between The Buried And Me - Gość specjalny
Leprous - Support 
 
18.02.2017 – Klub Kwadrat – Kraków
19.02.2017 – Klub Stodoła – Warszawa
 
Bilety w cenie 99zł w sprzedaży od 4 lipca od godziny 13tej.