Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Dinosaur Pile-Up gościem specjalnym Royal Republic

2016-06-17 12:00:00

Dinosaur Pile-Up gościem specjalnym Royal Republic
16 listopada
Live Nation & klub Stodoła informują:
Dinosaur Pile-Up gościem specjalnym Royal Republic
16 listopada, Open Stage, klub Stodoła, Warszawa
 
Zespół Dinosaur Pile-Up powstał w 2007 roku i z miejsca podbił rockową scenę Wielkiej Brytanii. Niecodzienna nazwa zespołu powstała po seansie „King Konga” w reżyserii Petera Jacksona, w którym spanikowane dinozaury tłoczą się u podnóża góry. Ta scena zapadła w pamięć frontmana Matta Biglanda i dała nazwę nowo utworzonemu zespołowi. Ich muzykę najłatwiej porównać do amerykańskiego college rocka lat 90., o czym będziemy mieli okazję przekonać się podczas koncertu na Open Stage w Stodole. 
 
Royal Republic, szwedzki zespół rockowy z Malmö, ponownie odwiedzi Polskę w ramach swojej trasy koncertowej po Europie. Ich debiutancki album z 2010 roku „We Are The Royal” zebrał świetne recenzje wśród krytyków. Brytyjski magazyn rockowy „Kerrang!” określił brzmienie płyty jako „połączenie energii The Hives i melodyjności Rancid”. Singiel „Tommy-Gun” szybko natychmiast stał się światowym hitem i zajął #1 miejsce na liście przebojów MTV Rock. 
 
Oba zespoły wystąpią 16 listopada na Open Stage w warszawskiej Stodole. Bilety w cenie 70 zł dostępne na www.Stodola.pl i www.LiveNation.pl.