Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

AUER KOLEJNYM GOŚCIEM NA KONCERCIE NATALII NYKIEL!

2016-03-08 20:00:00

AUER KOLEJNYM GOŚCIEM NA KONCERCIE NATALII NYKIEL!
11 marca

Auer to dyplomowany muzyk i obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów młodego pokolenia, którego styl to płynne połączenie nowoczesnych brzmień muzyki elektronicznej oraz tanecznych odmian hip-hopu.
Artysta działa na scenie już od kilku lat, a o jego wszechstronności świadczy współpraca z różnymi projektami – mowa tu min o The Lordz Team, 3 AM BOYZ czy kultowe WIADOMO. Auer znany jest jednak przede wszystkim z solowych występów oraz produkcji zrealizowanych m.in. na potrzeby krążka „Radio Pezet” wydanego w Koka Beats, czyli labelu Pezeta oraz jednej z czołowych wytwórni wydawniczych w kraju. Niedawno ukazał się jego nowy hit pt. „Ground Level”, który powstał w wyniku współpracy z Natalią Nykiel na rzecz projektu „Żywy Gig” Polskiego Radia Czwórki.
Jeśli chodzi o występy DJ-skie na żywo, to Auer od lat z powodzeniem odwiedza czołowe kluby w kraju, a od niedawna koncertuje również z live-actem w ramach projektu 3 AM BOYZ, którego premiera miała miejsce na głównej scenie festiwalu Audioriver.