Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

STRAIGHT NO CHASER

STRAIGHT NO CHASER
15 marca 2016 wejście: 18:00

Bilety dostępne na www.livenation.pl i w kasie klubu Stodoła

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują:

Straight No Chaser
The New Old Fashioned Tour

15 marca 2016, Klub Stodoła

Jeśli fraza “męska grupa a cappella” kojarzy ci się z widokiem studentów w niebieskich marynarkach, krawatach i spodniach khaki, śpiewających tradycyjne uczelniane pieśni… Pomyśl jeszcze raz. Straight No Chaser (SNC) nie są ani pruderyjni, ani poważni, nie kojarzą się również z kiczowatym wodewilem. Ich występy okazały się zjawiskowe i od razu zdobyli oddaną rzeszę fanów. Pojawili się niezliczoną ilość razy w amerykańskiej telewizji, a ich sukces przypieczętowała premiera płyty.

THE NEW OLD FASHIONED TOUR przybywa do Warszawy krótko po wydaniu przez zespół nowego albumu „The New Old Fashioned”, piątej płyty wydanej poprzez Atlantic Records. Album zawiera eklektyczną listę utworów, które odkrywają wiele wpływowych epok muzycznych, a każda z nich jest podkreślona przez charakterystyczną i wyjątkową składanką. Straight No Chaser to autentyczny, zniewalający dźwięk dziesięciu czystych głosów, śpiewających razem niezwykłe utwory, które poruszają ludzi do głębi… A wszystko to z odpowiednią dawką humoru!

Trasy koncertowe Straight No Chaser zostają zapamiętane na długo.

Bilety na koncert Straight No Chaser w Klubie Stodoła w Warszawie w cenie 79 zł już w sprzedaży na www.LiveNation.pl oraz w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10)

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl