Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

DAWID KWIATKOWSKI

DAWID KWIATKOWSKI
19 marca 2016 wejście: 18:00

support: Lake Malawi, Hana

TIMETABLE:
18.00 - otwarcie klubu
18:45 - Lake Malawi
19.30 - Hana
20.10 - Dawid Kwiatkowski

Około 50 tysięcy sprzedanych płyt. Pierwszy Polak, który otrzymał złotą płytę PRZED premierą, a kolejną pobił swój własny rekord, otrzymując platynową za krążek „Pop&Roll”. Dawid Kwiatkowski, który na początku grudnia wydał swój trzeci album, 19 marca będzie go promował koncertem w warszawskiej Stodole.

Dawid Kwiatkowski to odkrycie roku 2013 oraz najważniejszy debiut ostatnich lat. 19-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu dwie biletowane trasy koncertowe liczące 50 koncertów. Pierwsza z nich - „Biegnijmy Tour” wyprzedana została w niecałe 2 dni. Druga trasa „#9893tour” trwała aż 10 miesięcy i była jedną z najintensywniejszych tras koncertowych w Polsce. Każdy z koncertów Dawida jest wielkim, dokładnie przygotowanym show i niewątpliwie podobnie będzie w przypadku warszawskiego występu.

LAKE MALAWI:
Członkami pochodzącego z Czech indie-popowego zespołu Lake Malawi są Albert Cerny (wokal), Patrick Karpentski (gitara), Jeronym Subrt (bas) i  Pavel Pilch (perkusja). Inspiracją dla bandu jest twórczość takich formacji jak Citing Phoenix, The Police, Coldplay, Crowded House, czy Bombay Bicycle Club. Grupa wydała właśnie swoją debiutancką EP-kę „We Are Making Love Again" nagraną we współpracy z Mattem Lawrencem (Foals, Vaccines, Amy Winehouse) i zmixowaną przez Mo Hauslera (Bat for Lashes, Everything Everything, Dog Is Dead). W maju 2015 roku Lake Malawi zagrali dziesięć koncertów w Wielkiej Brytanii, wliczając w to występ na festiwalu The Great Escape. Singiel „Chinese Trees” radził sobie doskonale w Amazing Radio, a kolejny utwór „Young Blood” zaprezentowany został w programie Toma Robinsona BBC Introducing Mixtape show w stacji BBC 6 Music. 

POSŁUCHAJ:
We Are Making Love Again

ZAJRZYJ:
FB - www.facebook.com/lakemalawimusic

WSPÓŁPRACA:

      

 

Bilety:
66 zł (stojące) / 86 zł (balkony)

dostępne w kasie klubu Stodoła oraz bileteriach online:

www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.biletomat.pl

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Uprzejmie informujemy, że w związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi ograniczeń wiekowych obowiązujących w klubie Stodoła podczas koncertu Dawida Kwiatkowskiego postanowiliśmy, w porozumieniu z managementem Artysty oraz firmą dbającą o bezpieczeństwo uczestników imprezy , wprowadzić zmiany w regulacjach wiekowych wejścia na koncert. W związku z tym zostaje zniesiony obowiązek opieki rodzica bądź pełnoletniego opiekuna nad widzami, którzy nie ukończyli 16 lat.

Wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć w koncercie, a nie mają ukończonych 18 lat, mogą wejść do klubu na podstawie ważnej legitymacji szkolnej oraz pisemnego oświadczenia rodzica lub prawnego opiekuna, które można pobrać z naszej strony internetowej bądź FB. 

Pobierz oświadczenie.