Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

KULT AKUSTIK 2016 - CKK JORDANKI, TORUŃ

KULT AKUSTIK 2016 - CKK JORDANKI, TORUŃ
15 marca 2016 wejście: 18:00

Informujemy, że koncert Kult Akustik, który miał odbyć się 6 marca w Auli UMK w Toruniu zostaje przeniesiony do CKK Jordanki i odbędzie się 15 marca o godz. 19.00. Zakupione bilety zachowują swoją ważność, jednak ze względu na zmianę sali koncertowej podlegają wymianie.
1. Osoby, które zakupiły bilety w internetowych systemach sprzedaży (www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.stodola.pl) otrzymają drogą mailową informację o sposobie ich wymiany.
2. Osoby, które zakupiły bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży (np. Salony Empik) proszone są o kontakt mailowy na adres kontakt@ticketclub.pl.
3. Osoby, które nie wymieniły biletu wcześniej, będą miały możliwość otrzymania nowych miejsc bezpośrednio przed koncertem w CKK Jordanki, w ramach tej samej kategorii cenowej.  Zalecamy jednak wcześniejszą wymianę biletów, która usprawni czas wejścia na salę.
W innych przypadkach i dodatkowych zapytaniach  prosimy o kontakt na kontakt@ticketclub.pl.
Przepraszamy za niedogodności związane ze zmianą miejsca i daty koncertu. 

TIMETABLE:
18.00 - otwarcie sali
19.00 - rozpoczęcie koncertu

Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów na niezwykłą trasę, podczas której usłyszymy największe przeboje KULT w wersjach bez prądu. 

4,5 marca – Klub Stodoła, Warszawa
13 marca – Aula Mickiewicza, Poznań
9,14 marca – Szczecin, Filharmonia
15 marca – Toruń, CKK Jordanki
18 marca – Wytwórnia, Łódź
1 kwietnia – Sala Audytoryjna WCK, Wrocław
2 kwietnia – Centrum Kultury Katowice, Katowice
3 kwietnia – Auditorium Maximum, Kraków
5, 6 kwietnia – Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
10 kwietnia – Centrum Kongresowe UP, Lublin
11 kwietnia – Opera Podlaska, Białystok


Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Jeszcze w tym samym roku nagrania z tego niezapomnianego wydarzenia zostały wydane na wielu nośnikach, takich jak: CD, DVD, blu-ray, a także na wyjątkowych płytach winylowych „MTV Unplugged”. Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne – status „diamentowej płyty”!
Wiele zainteresowania wzbudziła nowa, oryginalna wersja przeboju Tadeusza Woźniaka „Zegarmistrz Światła” oraz premierowy utwór „Szantowy”.
Po trzech latach od pierwszej trasy koncertowej, na której KULT wystąpił z tym niepowtarzalnym materiałem akustycznym, grupa po raz kolejny zabierze swoich fanów w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze Zespołu!

Bilety w cenie 100, 110, 120 PLN do nabycia:
www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl

oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Dokładną rozpiskę stacjonarnych punktów sprzedaży biletów można sprawdzić na stronach ww. dystrybutorów.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.