Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

MELA KOTELUK - SOLD OUT

MELA KOTELUK - SOLD OUT
14 lutego 2016 wejście: 19:00

Koncert wyprzedany. W związku z tym nie będzie możliwości zakupu biletów przed imprezą.

TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
20.00 - Ralph Kamiński
20.50 - Mela Koteluk

Takie debiuty obecnie zdarzają się już niezwykle rzadko. W 2012 roku Mela Koteluk wdarła się na polską scenę z pogranicza popu i alternatywy albumem, który pokrył się platyną i za który otrzymała dwa Fryderyki oraz Nagrodę artystyczną Miasta Toruń im. Grzegorza Ciechowskiego. Spadochron, bo tak nazywała się pierwsza płyta w dorobku artystki, była oczywiście dopiero początkiem muzycznej drogi wokalistki. Jej drugi album Migracje trafił na rynek nieco ponad dwa lata po debiucie - dotarł na szczyt zestawienia OLiS-u i również uzyskał status platynowego krążka.

Dzień przed premierą Migracji, Mela Koteluk wystąpiła ostatni raz na deskach warszawskiej Stodoły, promując materiał charakteryzujący się zgrabnym połączeniem akustycznych i syntetycznych brzmień, na tle których słowny realizm ścierał się z abstrakcją, co podkreślało bogate instrumentarium: wiolonczela, flet, saksofon, klarnet czy hang drum.

Artystka, której największy przebój Melodia ulotna w serwisie YouTube zanotował już 7 mln odtworzeń, na każdym kroku podkreśla jak ważny jest dla niej kontakt z publicznością na koncertach. Teraz, po prawie półtora roku od ostatniego występu, w Walentynki 2016 roku Mela Koteluk kolejny raz będzie mogła pokazać swoją wyjątkowość w występach na żywo. Po inicjatorce akcji z 2012 roku o wiele mówiącej nazwie Nie bądź dźwiękoszczelny. Wspierajmy żywą muzykę! - nie spodziewamy się niczego innego.

Mela Koteluk, która w ciągu swojej krótkiej kariery współpracowała już z Czesławem Mozilem, Fiszem, Danielem Bloomem czy Smolikiem, wystąpi w Klubie Stodoła 14 lutego 2016.

Przed Melą Koteluk wystąpi Ralph Kamiński!
Ralph Kamiński to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, okraszoną dźwiękami skrzypiec
i fortepianu. 
Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany jest także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.
Artysta zdobył wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011, czy główną nagrodę na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do prestiżowej nagrody artNoble w kategorii muzyka.
Obecnie Ralph pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Piosenki jakie się na nim znajdą to spójny, bardzo osobisty materiał, tworzony w całości przez artystę. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki wyjątkowemu, niesamowicie różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.

 

KONCERT WYPRZEDANY


INFORMACJE DODATKOWE:

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.