Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

TAYLOR DAVIS - OPEN STAGE

TAYLOR DAVIS - OPEN STAGE
20 lutego 2016 wejście: 18:00

TIMETABLE:
18.00 - otwarcie klubu
19.00 - Taylor Davis

Ostatnie bilety dostępne na livenation.pl

Taylor Davis
20 lutego, 2016
Warszawa, Klub Stodoła, Open Stage

Amerykanka Taylor Davis jest klasycznie wykształconą skrzypaczką, aranżerką i kompozytorką, Jej pasja do gier video i muzyki filmowej doprowadziła ją w 2010 roku do założenia bardzo popularnego kanału na  YouTube “ViolinTay”.

Pięć lat, ponad 125 filmów i 100 milionów odsłon później, Taylor jest jedną z najszybciej wschodzących gwiazd w świecie cyfrowym. Davis wydała 5 pełnometrażowych albumów o tematyce związanej z grami, anime i filmami, album świąteczny oraz - ostatnio – album zatytułowany jej imieniem i nazwiskiem, który zadebiutował na 10 miejscu the Billboard Classical Charts. (Taylor Davis, Highwind Music).

Davis występowała na żywo na wielu scenach i podczas wielu eventów w Stanach i w Wielkiej Brytanii. Taylor, promując podczas koncertów materiał z ostatniej płyty, przywozi ze sobą muzyczną mieszankę video gier, anime i filmów.

20 lutego 2016 roku będziemy mogli usłyszeć artystkę na open stage w warszawskiej Stodole.

Ostatnie bilety w cenie 49 pln dostępne na  www.livenation.pl

www.TaylorDavisViolin.com

www.YouTube.com/ViolinTay
www.Facebook.com/ViolinTay
Taylor Davis – He’s A Pirate

 

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.