Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Renata Przemyk

Renata Przemyk
17 grudnia 2011 wejście: 19:00

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom i konsekwentnie łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem.

Już 17 grudnia w warszawskim klubie Stodoła będziecie mogli się Państwo o tym przekonać na niezwykłym koncercie artystki. Będzie to energetyczne wydarzenie artystyczne podczas, którego zostaną zaprezentowane utwory ze wszystkich płyt Renaty. W kultowym klubie muzycznym będzie można usłyszeć najbardziej znane piosenki, takie jak „Zero”, „Ten Taniec”, „Babę zesłał Bóg”, „Kochana” czy „Odjazd” a także te, których artystka dawno nie wykonywała podczas swoich koncertów, m.in. „Zapach”, „Zmrok”, „Unikate” czy „Sara”. Utwory zostaną przedstawione w lekko zmienionych aranżacjach, dzięki czemu zabrzmią świeżo i niebanalnie. Ponadto będzie można usłyszeć najnowszą piosenkę Renaty Przemyk „Jakby nie miało być” w rozbudowanej wersji instrumentarium. Piosenka oryginalnie nagrana z towarzyszeniem gitary akustycznej i basowej po raz pierwszy zostanie nakreślona publiczności przy pomocy szerokiego wachlarza instrumentów i z udziałem znakomitych muzyków:

Maciej Mąka – gitary, Krzysztof Pająk – klawisze, programowanie , Błażej Chochorowski – gitara basowa, Roland , Krzysztof Dominik – perkusja oraz Maciej Inglot – akordeon.

Repertuar koncertu, osobowość artystki oraz artyzm z jakim wykonuje ona swoje utwory zwiastuje jedno z ciekawszych wydarzeń muzycznych tej zimy w stolicy.

Na zakończenie mamy dla Państwa „małą” ciekawostkę:
Na warszawski koncert zostanie przygotowana jeszcze jedna niespodzianka, która z pewnością ucieszy wszystkich uczestników wydarzenia odsłaniając „inną twarz” Renaty Przemyk. Będzie ona miała związek z kapelą, która poprzedzi występ Renaty – zespołem Sokół ORKESTAR. Renata wraz z liderem i twórcą tej formacji – Przemkiem Sokołem,  przygotowała wspólny numer, w którym będzie mogła pokazać się z zupełnie innej strony.