Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

MOYA BRENNAN (Clannad) - Irish Christmas

MOYA BRENNAN (Clannad) - Irish Christmas
13 grudnia 2015 wejście: 19:00

Moya Brennan (właściwe nazwisko: Maire Brennan) to główny głos najbardziej rozpoznawalnej, obok U2, irlandzkiej grupy Clannad. Światową popularność przyniosły zespołowi płyty Magical Ring z 1983 roku, Legend z 1984 roku (muzyka do filmu/serialu Robin z Sherwood, który był wielkim przebojem lat 80. również w Polsce) oraz Macalla, na której Moya śpiewa utwór In A Lifetime w duecie z wokalistą U2 – Bono. Artysta powiedział kiedyś: słuchać wokalistki Clannad, to jak słuchać śpiewu anioła.

Od początku lat 90. Moya Brennan prowadzi również karierę solową, dotychczas nagrała dziesięć autorskich albumów. Podczas grudniowego koncertu w Stodole przedstawi świąteczny program Irish Christmas. Usłyszymy na nim zarówno pieśni irlandzkie (m.in. z nagranej przez nią w 2006 r. płyty An Irish Christmas) i międzynarodowe kolędy. Nie zabraknie również największych przebojów Clannad, np. utworów Lady Marion, HerneAncient Forest, pochodzących z krążka Legend, zawierającego ścieżkę dźwiękową serialu Robin z Sherwood.

Już 13 grudnia Moya Brennan swoim pięknym ciepłym głosem oraz subtelnymi utworami przeniesie publiczność w magiczny świat melancholii, tajemnicy i kontemplacji.


BILETY:

KAT I: 119 pln / w dniu koncertu 129 pln
KAT II: 99 pln / w dniu koncertu 109 pln

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Bilety dostępne od 15.07.2015, godz. 11:00.

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

 

Moya Brennan wystąpi również 12 grudnia w Gdańsku oraz 14 grudnia w Szczecinie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

INFORMACJE DODATKOWE:

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.