Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

THE JANOSKIANS (ESKULAP - POZNAŃ)

THE JANOSKIANS (ESKULAP - POZNAŃ)
11 września 2015 wejście: 18:00

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują
THE JANOSKIANS na dwóch koncertach w Polsce!

Ostatnie bilety na koncert w Poznaniu dostępne na www.LiveNation.pl.

11 WRZEŚNIA 2015 – klub Eskulap, Poznań

12 WRZEŚNIA 2015 – klub Stodoła, Warszawa

 

wejście: 18:00

LoudKidz: 19:00

The Janoskians: 20:00

 

SUPPORT: LoudKidz

 

The Janoskians ogłaszają wielką europejską trasę koncertową na zakończenie lata! Grająca pop-punk mistrzowska piątka z Melbourne, znana z komediowych filmów na Youtubie oraz hitów takich jak Set This World on Fire, Real Girls Eat Cake czy LA Girl wyrusza w trasę The Jahoo Jahaa Tour, która rozpocznie się 29 sierpnia w Dublinie. 20 miast, wielkie hity, niezliczeni Janoskianators – tegoroczne lato będzie wyjątkowo upalne!
Ogromną popularność zespołu potwierdzają ich ostatnie sukcesy - najnowsza
EP-ka The Janoskians Would U Love Me po 24 godzinach od wydania wskoczyła na pierwsze miejsce iTunes, a podczas marcowego koncertu w Londynie Wembley Arena była wypełniona po brzegi.
Dodatkowo The Janoskians kontynuują pracę nad swoim filmem z wytwórnią LionsGate, książką oraz nad kolejnym sekretnym projektem, który będzie ogłoszony niebawem!
Ostatnie kilka lat było dla zespołu zwariowanych. Wszystko się zaczęło od tego, jak w 2011 roku dodali na YouTube filmik Awkward Train Situations. Od tamtego czasu, wraz z nowymi publikacjami na serwisie, liczba ich fanów wzrastała. Obecnie ich kanał ma niemal 2 miliony subskrybentów i ponad 200 milionów wyświetleń. W 2012 roku The Janoskians podpisali kontrakt z Sony Music i wydali debiutancki singiel Set This World on Fire.

ZAPRASZAMY
BILETY:
11.09 – Poznań, klub Eskulap – 99 pln
12.09 – Warszawa, klub Stodoła – 99 pln (stojące), 119 pln (balkon)

Bilety dostępne na www.stodola.pl oraz www.LiveNation.pl.