Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

KULT - SOLD OUT

KULT - SOLD OUT
6 listopada 2015 wejście: 17:30

KONCERT WYPRZEDANY, BILETY NIE BĘDĄ DOSTĘPNE W KASIE PRZED KOCNERTEM

 

17:30 - otwarcie klubu
19:00 - Babylon Raus
19:45 - KULT

6 i 7 listopada 2015

Warszawa, Klub Stodoła

SUPPORT: Babylon Raus

Od lat w jesiennym repertuarze Stodoły nie może zabraknąć koncertów Kultu. I od lat przyciągają one rzesze fanów, którzy wypełniając Stodołę po brzegi, śpiewają razem z Kazikiem utwory takie, jak Arahja, Hej czy nie wiecie, Dziewczyna bez zęba na przedzie, czy Baranek.
Przedstawianie tego zespołu to jak tłumaczenie, że pod koniec dnia słońce zachodzi. Każdy to wie. Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.
Ostatnia płyta zespołu ukazała się 13 maja 2013. Prosto, bo taki tytuł nosi to wydawnictwo, jest szesnastym krążkiem w dorobku kapeli. Utworem promującym album był Układ Zamknięty, singiel zapowiadający jednocześnie film o tym samym tytule.

W tym roku Kult wystąpi w Stodole 6 i 7 listopada.

ZAPRASZAMY

Bilety:
Przedsprzedaż – 65 pln (stojące) oraz 90 pln(balkon)
W dniu koncertu – 72 pln (stojące)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl