Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

KULT UNPLUGGED - AULA MICKIEWICZA, POZNAŃ

KULT UNPLUGGED - AULA MICKIEWICZA, POZNAŃ
22 marca 2015 wejście: 18:00

Ostatnie bilety dostępne w Auli Mickiewicza od godz. 18:00

DRZWI: 18:00
KULT: 19:00

KULT

UNPLUGGED

22.03.2015 – Poznań, Aula Mickiewicza

Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów na niezwykłą trasę „KULT UNPLUGGED”!
Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Jeszcze w tym samym roku nagrania z tego niezapomnianego wydarzenia zostały wydane na wielu nośnikach, takich jak: CD, DVD, blu-ray, a także na wyjątkowych płytach winylowych „MTV Unplugged”. Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne – status „diamentowej płyty”!
Wiele zainteresowania wzbudziła nowa, oryginalna wersja przeboju Tadeusza Woźniaka Zegarmistrz Światła oraz premierowy utwór Szantowy.
Po pięciu latach od pierwszej trasy koncertowej, na której KULT wystąpił z tym niepowtarzalnym materiałem akustycznym, grupa po raz kolejny zabierze swoich fanów w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu!

Wejście od godz. 18.00
Rozpoczęcie koncertów - godz. 19.00

CENY BILETÓW:
22 marca, Poznań – 100pln, 120pln, 130pln

Ostatnie bilety dostępne w Auli Mickiewicza od godz. 18:00