Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

MAMA SELITA - OPEN STAGE

MAMA SELITA - OPEN STAGE
18 grudnia 2014 wejście: 19:00

19:00 otwarcie Klubu
20:00 Funktor
21:00 Mama Selita

18 grudnia 2014
Open Stage – Warszawa, klub Stodoła

18 grudnia w warszawskiej Stodole, na nowej scenie Open Stage, odbędzie się koncert zespołu Mama Selita!

Mama Selita ma na swoim koncie dwie świetnie przyjęte płyty, kilkaset koncertów w Polsce i kilka za granicą. Ostatni album zespołu, zatytułowany Materialiści ukazał się 6 października i od razu spotkał się z entuzjastyczną reakcją krytyków.
Wydawnictwo promuje, między innymi, utwór Na pół, który dotarł do pierwszych miejsc list przebojów i stał się numerem jeden wśród utworów pobieranych online.
Mama Selita świetnie sprawdza się także na scenie, co udowodniła między innymi koncertem na Przystanku Woodstock i wygraną w polskiej edycji Hard Rock Challenge. Zespół obecnie skupia się na działalności koncertowej, promując najnowszy album Materialiści.

Media o Mama Selita:

Ma tony funku, rockowy pazur (…) i  bardzo dobry wokal. (…)Wierzę w zespół Mama Selita i uważam, że dwa lata po debiucie wciąż ma nieokiełznaną, młodą energię. Nawet jakby jej przybywało.
Jacek Świąder GAZETA WYBORCZA

Słowo „utalentowani” mógłbym zresztą odmieniać w tej recenzji przez wszystkie przypadki (…)”Materialiści” to krążek, który potwierdza, iż ścieżka artystyczna Mamy jest świadoma i może przynieść dalsze sukcesy.
Krzysztof Nowak – T-MOBILE MUSIC

…ewolucję należy docenić. Motyw przeobrażenia z chłopca w mężczyznę nie bez podstaw wydaje się w tekstach motywem przewodnim. Ładnie ta Mama Selita dojrzewa.
Marcin Flint - INTERIA.PL


BILETY:

Open Stage - przedsprzedaż: 25 pln (stojące),
Open Stage - w dniu koncertu: 30 pln (stojące).

Do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl