Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Starfish + Mediana i Cryouts w KLUBIE MECHANIK

6 października 2012 wejście: 19:00

STARFISH to grupa przyjaciół, którzy po kilku latach wspólnego grania w studiu postanowili zaprezentować swoją muzykę szerszej publiczności. Zespół powstał z inicjatywy Michała Szuberta - gitarzysty, do którego dołączyli Andrzej Roszkowski - bas i Michał Paśnicki - perkusja. W takim składzie chłopaki rozpoczeli pracę nad własnym materiałem i poszukiwaniem wokalisty, którym został Daniel Rapacki. Liczne próby i sesje nagraniowe pozwoliły ukształtować styl muzyki zespołu, na który składają się: autorskie kompozycje, rockowe brzmienie, melodyjny śpiew i polskie teksty. Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na swoją debiutancką płytę oraz koncertuje.

Więcej informacji na: www.starfishsessions.pl oraz http://www.facebook.com/starfishrockband

MEDIALINA to solowy projekt Szymona Kowalskiego, gitarzysty i wokalisty zespołów Perspecto i Superseries. Debiutancka płyta Signs&Maps, świetnie przyjęta przez portale muzyczne (np: wearefrompoland.blogspot.com, dostępna składanka WAFP), ma do zaoferowania 9 utworów o dość vintage'owym natężeniu i nietuzinkowej stylistyce. 


Więcej informacji na: http://www.facebook.com/medialunarock oraz http://medialuna.bandcamp.com/

CRYOUTS to powstały w 2010 r. oparty na klasycznym czteroosobowym składzie i gitarowym szkielecie warszawski „Hard Rockin’ Band”, któremu zależy na kultywowaniu tego co najlepsze w Rocku minionej epoki, czyli siły współbrzmienia gitar i charyzmatycznego wokalu. Muzyka Cryouts to przede wszystkim melodyjne hardrockowe riffy i ukryte w nich emocje, w których każda rockowa istota znajdzie coś z czym się utożsami. Zespół tworzą: Karol Wolnicki (wokal, gitara), Bartek Zając (gitara), Maciej Kempisty (perkusja) oraz Michał Mścichowski (gitara basowa). 


Więcej informacji na: http://www.cryouts.pl/ oraz http://www.facebook.com/cryoutsPL