Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

MARIA PESZEK

MARIA PESZEK
21 listopada 2012 wejście: 19:00

 

19.00 - Otwarcie drzwi
20.30 - Maria Peszek
 

Tej Artystki nikomu nie trzeba przedstawiać. Najpierw jako “Miasto mania”, potem “Maria Awaria”, teraz “Jezus Maria Peszek”, ale zawsze charyzmatyczna, żywiołowa i bezkompromisowa!

Trzeci album „Jezus Maria Peszek” (premiera 03.10.2012), jak mówi artystka, jest rzeczą bardzo osobistą, mocną, brutalną i piękną. Nowa płyta jest rewoltą, także dla samej Marii, która tym razem współkomponowała i współprodukowała album. Maria Peszek przyzwyczaiła nas do kontrowersji. Jak będzie tym razem?

Na nowej płycie nie ma żadnego brzydkiego słowa, nie ma też nawet słowa o seksie… A jednak to właśnie ten album wydaje się być najbardziej przejmujący i bezkompromisowy. Mówi się, że trzecia płyta to prawda o artyście. Dla Marii ta płyta jest niewątpliwe najważniejsza.

Współautorem muzyki i producentem płyty jest Michał FOX Król. „Z Foxem pracujemy od wielu lat, ale długo dojrzewaliśmy do tego, żeby wspólnie zrobić całą płytę. Ta praca okazała się dla nas dużo ciekawszą i bardziej niesamowitą przygodą niż mogliśmy przypuszczać."

Nowa płyta to także nowe koncerty. Premierowy materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, a energia koncertowa to żywioł Marii i jej zespołu!