Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

AFROMENTAL

AFROMENTAL
10 grudnia 2014 wejście: 19:00
 

X TOUR

10 grudnia – Warszawa, klub Stodoła

19:00 drzwi
19:15 sala
19:30 DJ
20:30 Afromental


W tym roku Afromental obchodzi 10-lecie swojej twórczości i z tej okazji przygotowuje specjalny prezent dla swoich fanów – koncerty klubowe w największych miastach Polski. W ramach trasy X TOUR grupa wystąpi 10 grudnia w Stodole.

X TOUR to muzyczna podróż przez pełną twórczość 10-letniej działalności zespołu. Niespodzianką będą premierowo wykonywane utwory z nowego, nadchodzącego albumu.
Afromental to siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów: Łozo (Wojciech Łozowski - wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres - perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne). Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, która od 10 lat zmienia polską scenę muzyczną!
Ich twórczość to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu. Mieszanka rocka, hip-hopu i soulu. Mają na swoim koncercie trzy płyty studyjne: The Breakthru (2007), Playing With Pop (2009) oraz The B.O.M.B. (2011). Zespół był wielokrotnie doceniany i nagradzany przez fanów i krytyków. W swojej kolekcji ma takie wyróżnienia jak MTV Europiean Music Award, Wow! Music Award (Orange Warsaw Festival), Superjedynka, Viva Comet, Eska Music Award i wiele innych.


BILETY:

Do 19 listopada – 35 pln (stojące), 55 pln (balkon)
Od 20 listopada - 42 pln (stojące), 62 pln (balkon)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl