Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

MARCELINA - OPEN STAGE

MARCELINA - OPEN STAGE
21 stycznia 2015 wejście: 19:00

19:00 otwarcie Klubu
20:00 Dominika Groberska
21:00 Marcelina

SUPPORT: DOMINIKA GROBERSKA

21 stycznia 2015
Open Stage - Klub Stodoła, Warszawa

21 stycznia w warszawskiej Stodole, na nowej scenie Open Stage, odbędzie się wyjątkowy koncert reprezentantki alternatywnego popu - Marceliny.

Marcelina zadebiutowała w 2008 roku pod pseudonimem Mariija piosenką There Is No One, która od razu została wydana na trzech kompilacjach: RAMCafe 2, Only Pleasure i Muzyka jest z Wenus. W tym samym roku artystka wraz zespołem zajęła trzecie miejsce w telewizyjnym show muzycznym Nowa Generacja, gdzie spotkała się ze znakomitymi recenzjami ze strony jury – Janusza Borysewicza, Michała Figurskiego, Katarzyny Kanclerz i Biliany Bakić.
W marcu 2011 ukazała się debiutancka płyta Marceliny, doceniona zarówno przez słuchaczy, jak i recenzentów.
Artystka zagrała ponad 100 koncertów, m.in. na Open`er Festival w Gdyni, Coke Live Festival, a także na takich imprezach, jak Noc Młodych Zdolnych, na Malcie w Poznaniu, na Festiwalu Wrocławski Sound, PandaArt i Gali Discoveur Europe. Marcelina ceni kontakt z publicznością i magiczny klimat, jaki można uzyskać podczas kameralnych koncertów, dlatego też można ją usłyszeć nie tylko na festiwalach, ale również w klubach w całej Polsce.
W 2012 roku Marcelina otrzymała m.in. nominację do Fryderyków (debiut roku), a także nominację do Nagrody WARTO Gazety Wyborczej; pojawiła się na wyjątkowej płycie June, obok najciekawszych głosów i osobowości muzycznych rynku polskiego.
W maju bieżącego roku Marcelina znalazła się wśród artystek udzielających się w projekcie Panny Wyklęte. Projekt został wydany na płycie i powiązany jest ze stale trwającą trasą koncertową. Marcelina napisała tekst do utworów On nie zapomni oraz Prawem wilka.

W październiku 2013 roku Marcelina wydała drugi album Wschody/Zachody. Autorska płyta zawiera 10 utworów i bonus track. I ten właśnie krążek artystka promować będzie podczas jesiennej trasy, w ramach której wystąpi w klubie Stodoła.


Bilety:
Open Stage - przedsprzedaż: 30 pln (stojące),
Open Stage - w dniu koncertu: 37 pln (stojące).

Do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl
 

Cykl Open Stage wspiera RBL.TV oraz www.brandnewanthem.pl