Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

JULIA MARCELL

JULIA MARCELL
21 listopada 2014 wejście: 19:00

support: Co-Sovel

19:00 otwarcie klubu
20:00 - 20:30 Co-Sovel
20:45 Julia Marcell

Julia Marcel ponownie w Stodole! 21 listopada charyzmatyczna wokalistka zaprezentuje warszawskiej publiczności, po raz pierwszy na żywo, materiał z nowej płyty, której premiera przewidziana jest na jesień tego roku!

Julia Marcell kończy właśnie pracę nad trzecim studyjnym albumem. Nowy krążek artystki to bardzo osobista, najciemniejsza w jej dotychczasowym dorobku opowieść. Jest to również płyta o zupełnie nowym brzmieniu. Nagrana na żywo w Berlinie, wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza, łączy świeżość i energię koncertowego składu, z bardzo przemyślanymi, zredukowanymi aranżacjami.
Artystka opowiada o albumie: Jest to płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej, na której to co bardzo osobiste miesza się z tym wykreowanym, wymyślonym, a jedno pracuje na drugie. Jak we wspomnieniach, w których wypełnia się własną wyobraźnią, to, co się zapomniało, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Nowy album Julii Marcell ukaże się jesienią. Publiczność będzie go miała okazję usłyszeć już 21 listopada w warszawskim klubie Stodoła.

Co-Sovel to autorski projekt Izoldy Sorensøn, której muzyka określana bywa mianem alternatywnego popu, elektroniki i indie-folk. Śpiewane przez nią teksty są przekładami wierszy słoweńskiego poety Srecko Kosovela. Awangardowość i konstruktywizm form Kosovela znajduje swoje odbicie także w metodach pracy Izoldy Sorensøn - tłumaczenia nie są dosłowne, a luźne podejście do poezji niebanalnego Słoweńca znajduje uzasadnienie w nazwie zespołu, której rozszerzenie oznacza tyle co "Cooperation with Kosovel".

ZAPRASZAMY!


BILETY:

Do 31 października – 40 pln (stojące), 60 pln (balkon)
Od 1 listopada - 47 pln (stojące), 67 pln (balkon)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl