Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

COMA

COMA
27 listopada 2014 wejście: 18:30

18:30 wejście
19:30 –Sounds Like The End Of The World
20:15 – 20:45 – Straight Jack Cat
21:05 – COMA

COMA

support:
Straight Jack Cat
Sounds Like The End Of The World

 

27, 28 listopada 2014
Warszawa, Klub Stodoła

27 i 28 listopada na deskach sceny Stodoły po raz kolejny wystąpi COMA! Klub będzie miał przyjemność gościć zespół, którego płyty sprzedają się w imponujących ilościach, a każdy z koncertów jest wielkim wydarzeniem!

COMA powstała w czerwcu w 1998 roku z inicjatywy Dominika Witczaka, jednak skład zespołu ustabilizował się dopiero po wielu miesiącach. Jesienią 2003 roku kapela podpisała kontrakt płytowy i rozpoczęła nagrywanie materiału na debiutancki album– Pierwsze wyjście z mroku. Jeszcze przed pojawieniem się płyty w sprzedaży Coma zyskała sporą popularność, a to za sprawą występów u boku Kazika, T-love czy Sweet Noise. Wydany w maju 204 roku krążek Pierwsze wyjście z mroku przyniósł grupie wiele nagród, w tym Fryderyka w kategorii Album Roku – Rock. Kolejne dwa Fryderyki Coma otrzymała w 2007 roku – za Zespół Roku oraz ich drugi album Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków, który już po tygodniu od pojawienia się na sklepowych półkach wskoczył na I miejsce listy OLISu. Grupa w tym samym roku została wyróżniona na Przystanku Woodstock i otrzymała od publiczności Złotego Bączka.
Wydana w 2008 roku trzecia płyta pt. Hipertrofia w dniu premiery pokryła się platyną. Krążek to przykład rzadko obecnie uprawianego gatunku koncept-albumu, gdzie cały materiał podporządkowany jest zgłębianiu jednego zagadnienia. W tym wypadku jest to życie ludzkie, jako szeroko pojęta wola istnienia - od poczęcia aż do śmierci.
W roku 2013 muzycy z grupy COMA podpisali kontrakt z niemiecką wytwórnią earMusic/ Edel, która ma pod swoją opieką takich artystów jak: Deep Purple, Skunk Anansie, Marillion czy Europe. W efekcie tej współpracy narodził się anglojęzyczny krążek pod tytułem Don't set your dogs on me, którego premiera odbyła się w lutym 2013. W ramach promocji najnowszego albumu zespół COMA wystąpił na dwóch koncertach poza granicami Polski – w Londynie oraz Manchesterze.

COMA już 27 i 28 listopada na żywo w klubie Stodoła!
Bilety w cenie:
Do 6.11.2014 – 53 pln (stojące), 73 pln (balkon)
Od 7.11.2014 – 60 pln (stojące), 80 pln (balkon)

Bilety dostępne są w TicketClub Batorego (ul. Batorego 10, kasa Klubu Stodoła), oraz na stronach: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl