Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

THE ENGINEERS BAND

THE ENGINEERS BAND
14 października 2014 wejście: 19:00

19:00 Drzwi
20:00 start koncertu

MUSIC UNDER CONSTRUCTION
14 PAŹDZIERNIKA 2014, GODZ. 20.00, klub Stodoła

Najbardziej inżynierska orkiestra rozrywkowa w Polsce zaprasza na wyjątkowy, dwuczęściowy koncert! Aby połączyć pasję do imprez tanecznych, rozkręcania dobrej zabawy i realizowania nietypowych przedsięwzięć muzycznych skonstruowała specjalnie dla publiczności kombinację musicalowego repertuaru i największych hitów muzyki rozrywkowej.
Po dwóch latach The Engineers Band ponownie wystąpi z Januszem Krucińskim, aktorem i wokalistą Teatru Muzycznego ROMA, prezentując utwory z kultowego musicalu “Jesus Christ Superstar”. Wyjątkowe rockowe aranżacje, świetni wokaliści, tłum instrumentalistów, silne emocje… zobaczcie, jak to wyglądało ostatnim razem: https://www.youtube.com/watch?v=sHyvCQGqbb0
W budowaniu drugiej części konstrukcji koncertowej niezbędny będzie aktywny udział publiczności. Inżyniersi wciągną Was do tańca! Będzie bardzo rozrywkowo, energicznie i dynamicznie. Orkiestra wykona największe hity ze swojego repertuaru i nowości, które przygotowała w bieżącym sezonie. Waszym zadaniem będzie pokazanie, jak się dobrze bawić!

The Engineers Band już 14 października wystąpi w klubie Stodoła.

Bilety:
Przedsprzedaż: 40 pln (siedzące) / 35 pln (stojące)
W dniu koncertu 45 pln (siedzące) / 40 pln (stojące)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl