Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

OMNIA

OMNIA
27 września 2014 wejście: 18:00

18:00 - Wejście
19:00-20:30 Żywiołak
21:15 Omnia

! Po raz PIERWSZY w Polsce !
! Pierwszy koncert trasy promującej nową płytę - EARTH WARRIOR !

OMNIA - zespół, bez którego nie byłoby paganfolku. Wraz ze swoją muzyką odwiedzali różne kraje i kontynenty. Poznali wielu niezwykłych ludzi i wiele niezwykłych kultur. W tym roku zapragnęli odwiedzić nasz kraj i poznać naszą kulturę.
OMNIA to zespół, którego nie trzeba przedstawiać. Ich muzyka to wymykające się wszelkim opisom połączenie nowoczesności i tradycji. To utrzymane w rytmach folku utwory grane na wyjątkowych, ręcznie wykonanych instrumentach. To w końcu niesamowite show, przeplatane jedynym w swoim rodzaju humorem i pełne zaskakujących zwrotów akcji. OMNIĘ trzeba samemu zobaczyć, usłyszeć i przeżyć. Dopiero wtedy w pełni zrozumie się, dlaczego OMNIA to OMNIA, czyli po prostu – WSZYSTKO.


Żywiołak - zespół będący od kilku lat symbolem odrodzenia polskiej sceny folkowej, mający na swoim koncie występy m.in. na Opener Festival czy Przystanek Woodstock. Tworzony przez muzyków pełnych pasji, grających tak, że nogi same aż rwą się do tańca. Nazwa „Żywiołak” doskonale oddaje jego istotę.  Żywiołak to po prostu żywioł, energia życiowa w każdej nucie i każdym ruchu. To muzyka ponadczasowa, tworzona z wykorzystaniem instrumentów ludowych i dawnych.

Koncert OMNI i Żywiołaka to niezwykłe i unikalne połącznie najlepszych tradycji europejskiej sceny folkowej w ramach jednego wydarzenia, stanowiącego część jednego z największych międzynarodowych festiwali roku kolbergowskiego - OSKAR KOLBERG'S FOLK LORE FESTIVAL.

Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na stronie http://kolbergfestival.pl/
Oraz na stronie Facebookowej: https://www.fb.com/KolbergsFolkLoreFestival