Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

SUZANNE VEGA

SUZANNE VEGA
23 lipca 2014 wejście: 18:00

18:00: Drzwi
18:45-19:15: support – KLARA
19:30:  Suzanne Vega   

Live Nation i Klub Stodoła prezentują

Klara supportem Suzanne Vegi na warszawskim koncercie w Stodole już 23 lipca.

Bilety do nabycia na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl 

Klara to młoda i utalentowana kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów.
Debiutowała albumem „Away” (2012) wydanym przez Polskie Radio. Artystka stawia na minimalizm i delikatne linie melodyczne, nie uciekając jednocześnie od zgrabnych refrenów.

„Przy tworzeniu muzyki staram się otwierać wyobraźnię i przenosić się do miejsc, które odwzorowują stan, w którym się znajduję. By napisać piosenkę potrzebuję ciszy, którą mogę wypełnić dźwiękami. Ona mnie motywuje i pobudza kreatywność.”

Marek Niedźwiedzki napisał o Klarze: „Delikatna, śliczna, liryczna, zjawiskowa, akustyczna, zwiewna, kobieca. Śpiewa o sobie, że jest czarownicą. Ja myślę, że jednak czarodziejką. Ma w głosie piękny i prawdziwy smutek, ale także radość młodości… Rodzi nam się wyjątkowa Artystka na naszym rynku. Zadbajmy o Nią i dajmy Jej szansę.”

SUZANNE VEGA
Jedna z najwybitniejszych wokalistek świata, autorka błyskotliwych tekstów, muzyki pięknej, szcerej i nastrojowej. Nazwana przez krytyków poetką i mistrzynią narracji.

Odkąd wydała swój pierwszy album, na jej koncerty przychodzą tłumy fanów. Fanów, którzy uwielbiają ją za piękny satynowy głos, mądre teksty i emanujący spokój. W swoich poetyckich, ciepłych balladach opowiada o życiu, problemach, ludziach a to, co innym umyka ona potrafi przekazać w bardzo emocjonalny sposób. Z jej bardzo ambitnej twórczości inspiracje czerpią m.in. Sinead O’Connor, czy Tracy Chapman. Suzanne Vega już w wielu 11 lat sięgnęła po gitarę i jako nastolatka pisała własne kompozycje i teksty piosenek. Teraz uznawana za najbardziej błyskotliwą autorkę tekstów swojego pokolenia i stała się czołową postacią folkowej muzyki początku lat 80-tych

Suzanne Vega, support - Klara
23 lipca Klub Stodoła Warszawa

Klara online: www.facebook.com/klarasounds

Bilety w cenach 139 zł – 159 zł dostępne na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl