Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

FINK

FINK
14 listopada 2014 wejście: 18:00

18:00 otwarcie bram

19:00- 19:30 Douglas Dare

20:00   FINK
 

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują

FINK + support Douglas Dare
14 listopad 2014, Klub Stodoła, Warszawa

FINK to (Fin Greenall) - brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz  DJ z Brighton, Guy Whittaker (bas) i Tim Thornton (perkusja). Charyzmatyczna postać i charyzmatyczna muzyka zawita ponownie nad Wisłę po wyprzedanych koncertach w Polsce w 2011 i 2012 roku artysta.

Hard Believer to nowy studyjny album Fink. Jest to pierwsze wydanie Fink z Ninja Tune Records imprint R'COUP'D, wytwórni nowo utworzonej przez Greenalla. Podobnie jak inne albumy Fink, Hard Believer obejmuje szeroki zakres muzycznych gatunków. Na albumie znajdziemy folk, electro, blues i trochę rocka, ale to dzięki tekstom piosenek Fink został uznany za jednego z wielkich brytyjskich współczesnych kompozytorów. Określenie Hard Believer oznacza kogoś, kogo trudno przekonać , kto wymaga dowodu.

Już 14 listopada otrzymamy dowód w postaci fantastycznej kolekcji piosenek na żywo w warszawskim klubie Stodoła. Niezapomniany wieczór pełen żywej bluesowej muzyki,  inspirowanej codziennością i słodko-gorzkimi doświadczeniami. Będzie to mistrzowski występ artysty u szczytu swojej twórczości.


Douglas Dare to londyński artysta o bogatym, zapadającym w pamięć wokalu. Jego muzyka to akustyczne dźwięki fortepianu i perkusji z elementami elektroniki.

Swoją karierę rozpoczął w 2013 od wydania EPki „Seven hours”. Na początku tego roku zaczął nagrywać swoją pierwszą płytę razem z producentem i perkusistą Fabianem Prynn.  Już 14 listopada Douglas Dare zaprezentuje swoją charakterystyczną, słodko- gorzką muzykę jako support FINKA na koncercie w Stodole.

douglasdare.com
facebook.com/douglasdaremusic
twitter.com/DouglasDare
youtube.com/user/dougiedare

Video of ‘NILE'
https://www.youtube.com/watch?v=9XOvgl1fy58
http://vimeo.com/100306433

FINK support Douglas Dare –
14 listopad 2014, Klub Stodoła, Warszawa
Bilety dostępne na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl 

Cena biletu: 77 PLN