Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

SLAVNY TOUR (klub Mechanik)

SLAVNY TOUR (klub Mechanik)
4 marca 2014 wejście: 18:00

Support:
Derwana
Herloth4 marca, zespół Percival zagra w klubie Mechanik.
Współtwórca sukcesu albumu "Równonoc", jedyny odpowiedzialny za żywe brzmienia na tej Diamentowej płycie. Zespół, którego dźwięki w dużym stopniu uświetnia najnowsze wydanie najbardziej eksportowej polskiej gry Wiedźmin. Grupa, która zmierzyła wzdłuż i wszerz Polskę i Europę, grając na instrumentach sprzed tysiąca lat w warunkach sprzed tysiąca lat na wszelkiego rodzaju festiwalach i inscenizacjach historycznych. Zespół, który gościł na ekranach TV od Szwecji po Serbię, i którego fankluby można znaleźć w Brazylii i Chinach. Percival wyrusza w trasę!
Będzie ona promować dwie z trzech płyt poświęconych muzyce Słowian - nieoficjalnie Złota płytę "Slava - pieśni Słowian południowych" oraz mający się wkrótce ukazać album "Slava - pieśni Słowian wschodnich". Będzie to pierwsza tego typu trasa zespołu Percival, dlatego pod każdym względem wyjątkowa. W setliście, oprócz utworów ze wspomnianych obu płyt, znajdzie się przekrojowy materiał z dwóch wcześniejszych albumów, oraz elementy związane z Wiedźminem i "Równonocą". Wszystkim koncertom towarzyszyć będą specjalnie na tę okazję przygotowane projekcje i scenografia.
Ważną informacją jest to, że w związku z fenomenem, jakim jest reakcja dzieci na muzykę Percivala, zespół postanowił, że latorośle do lat 12 będą mogły na koncert wejść za darmo.

KLUB MECHANIK

ul. Narbutta 87,
 02-525
Warszawa (obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)
http://www.facebook.com/klubmechanik
Bilety w cenie: 25 pln do kupienia w klubie Mechanik w dniu koncertu
WEJSCIE: 18:00