Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

HALINA MLYNKOVA

HALINA MLYNKOVA
12 lutego 2014 wejście: 19:00
Już 12 lutego 2014 na scenie klubu STODOŁA pojawi się HALINA MLYNKOVA.
 
Artystka zagra wyjątkowy koncert promujący jej drugą solową płytę, "Po drugiej stronie lustra". Będzie to wydarzenie absolutnie unikalne, połączone z pierwszym w Polsce CHRZTEM płyty. Tego jeszcze u nas nie było!
 
Album "Po drugiej stronie lustra" ujrzał światło dziennie 29 października 2013, a promuje go przebojowy singiel "Aż do dna". Autorem kompozycji i producentem całego albumu jest Leszek Wronka, który pisał przeboje dla słynnych czeskich gwiazd takich jak Karel Gott i Helena Vondráckova. Teksty do utworów Artystka i Producent napisali wspólnie. 
 
"Po drugiej stronie lustra" to zbiór 13 utworów, w których świat bajkowości przeplata się z nie zawsze kolorową rzeczywistością. Każda z piosenek znajdująca się na płycie posiada,  zarówno w warstwie tekstowej jak i muzycznej, niepowtarzalną historię. Album jest inspirowany muzyką irlandzką, co stanowi unikalną propozycję na polskim rynku muzycznym. Jedyna taka Artystka. Jedyna taka płyta.
 
Zapraszamy Państwa do koncertowej wędrówki – nieprzewidywalnej, żywiołowej, ale za to pełnej pięknych, pobudzających i kojących dźwięków. Wyjątkowym gościem koncertu będzie zespól ENEJ.
 
Bilety w cenie 40zł (przedsprzedaż) oraz 47zł (w dniu koncertu) dostępne na: 
www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.stodola.pl oraz w bileterach na terenie całego kraju.