Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Dirty Ground, Clockmaid i Whistler (Klub Mechanik)

Dirty Ground, Clockmaid i Whistler (Klub Mechanik)
21 grudnia 2013 wejście: 18:00
Strona wydarzenia na fb.
 
Trzy młode, gniewne, pełne pasji i zapału kapele, którym Rock n' Roll płynie w żyłach - na jednej scenie, jednego wieczoru! W Mechaniku zagrają dla Was: Dirty Ground, Clockmaid i Whistler!
 
wejście: 18:00
wjazd: 10 zł
 
Clockmaid: 19:00
Whistler: 20:00
DIRTY GROUND: 21:00
 
 
Tyle energii i Rocka jeszcze nie było w jednym miejscu!
 
 
Dirty Ground (Hard Rock/Rock n' Roll)
W ich numerach nie znajdziesz jakichś nowoczesnych historyjek miłosnych czy elektroniki. Starają się skupić na prostej, szybkiej i bujającej energii, prosto z lat 70' i 80'! Ich koncerty grane są by pokazać ludziom, jak nasz nowoczesny świat całkowicie zapomniał o prawdziwym znaczeniu pewnego, pięknego słowa... muzyka. "Zrobimy wszystko, dosłownie wszytko żeby to naprawić."
 
 
Clockmaid (Hard Rock/Rock n' Roll)
Warszawskie trio, które powstało we wrześniu 2013r. Grają energiczną mieszankę Hard Rocka i Rock And Rolla. Chcą namieszać w świecie rock n rolla i pokazać, co znaczy dawka niezapomnianej energii, która dosłownie zdmuchnie Was z powierzchni ziemi! Śpiewający perkusista, bardzo rzadko spotykany rudy gitarzysta i wyjątkowo NIEspokojny basista to połączenie, które zawróci Wam w głowie!
 
 
Whistler (Thrash Hard Heavy)
Powstała w styczniu 2011 roku wybuchowa mieszanka muzyczna skupiająca w sobie kwintesencję prawie już zapomnianej muzyki. Niebanalne teksty, mocne riffy, mnóstwo energii i 300% normy. Co może powstać gdy w jednej kapeli spotkają się Hardrockowiec, Thrasher, Heavymetalowiec i basista z kosmosu? Przekonajcie się sami!
 
 
UWAGA! Na koncert przybywa człowiek o wielkim słowie! Przyjaciel Whistlera: nasz 'wodzirej' Kajetan Michalski!
 
 
 
KLUB MECHANIK
 
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)
 
http://www.facebook.com/klubmechanik