Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

LOKA (Klub Mechanik)

LOKA (Klub Mechanik)
5 grudnia 2013 wejście: 20:30
Strona wydarzenia na fb.
 
5 grudnia Klub Mechanik zaprasza na koncert zespołu Loka!
 
wejście: 20:30
bilety: 15/20zł
 
Bilety dostępne w TicketClub Batorego (Batorego 10, kasa Klubu Stodoła), w Klubie Mechanik (Narbutta 87) i poprzez stronę www.stodola.pl.
 
LOKA
Chociaż zespół LOKA istnieje na polskim rynku muzycznym zaledwie od półtora roku, to jednak już zapracował sobie na miano jednego z bardziej rozpoznawalnych w naszym kraju.
W czerwcu bieżącego roku pierwszy utwór ”Prawdziwe powietrze” dzięki specjalnej rekomendacji TV Polsat znalazł się w gronie piosenek biorących udział w konkursie‘Trendy’ festiwalu ‘Sopot TOP Trendy 2012’. Udział w konkursie był początkiem serii miłych zdarzeń jakie w ostatnich miesiącach stały się udziałem zespołu.
LOKA pojawiła się na najważniejszych muzycznych imprezach organizowanych przez największe polskie media: ‘Lato Zet i Dwójki’(Radio Zet,TVP2), ‘Eska Music Awards’ (Radio Eska), ‘Sopot Festival 2012 – Top of the TOP’ (TV Polsat). W ciągu minionych wakacji ”Prawdziwe powietrze” emitowane było na najwyższych rotacjach przez najpopularniejsze stacje radiowe w Polsce (w tym w RMF FM, Radio ESKA, Radio ZET, Program 1 Polskiego Radia etc.), dzięki czemu grupa wspięła się na szczyt Airplay Chart (miejsce 1!), listy obrazującej popularność polskich i zagranicznych piosenek w radiach. Oprócz tego utwór był nominowany w wiodących plebiscytach na największe przeboje tegorocznego lata.
Zespołowi LOKA udało się również odnieść oszałamiający sukces w polskim Internecie. Teledysk do pierwszego singla został obejrzany w sieci ponad 3 miliony razy. Tak imponującym wynikiem do tej pory mogły się pochwalić jedynie największe gwiazdy. Teraz przypadł w udziale debiutantom, obecnym od niedawna na rynku muzycznym.
Aktualnie w stacjach radiowych w Polsce pojawia się już drugie nagranie zatytułowane ”Widziałem Ciebie”. Utwór utrzymany jest w charakterystycznej dla zespołu pozytywnej, rockandrollowej stylistyce.
Zespół ukończył również pracę nad swoim debiutanckim albumem, którego premierę zaplanowano na listopad. Na płycie nie zabraknie tego, co dla nich samych jest najważniejsze: dużej dawki radości i energii, którymi chcą dzielić się ze słuchaczami. Patrona nad albumem objęły m.in. POLSAT i RMF FM.
 
KLUB MECHANIK
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)
 
http://www.facebook.com/klubmechanik