Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Dreamscape Show: backbone + Gunfire + Muhu Island (Klub Mechanik)

Dreamscape Show: backbone + Gunfire + Muhu Island (Klub Mechanik)
22 listopada 2013 wejście: 18:00
Strona wydarzenia na fb.
 
Zapraszamy na koncert trzech różnych zespołów parających się niecodzienną i cięższą muzyką. Zespołów tak różnych, a zarazem mających subtelny wspólny mianownik. Będzie to sceniczny debiut psychonautów z backbone, termin zahaczający o wyjście nowej EPki od eksperymentatorów z Muhu Island i solidna dawka hard rocka od ekipy z Gunfire!
 
wejście: 10zł
 
Rozkład jazdy:
18:00 - Otwarcie drzwi
19:00 - Muhu Island
20:00 - Gunfire
21:00 - backbone
 
Muhu Island - kapela penetrująca pogranicza rocka, zaprasza chętnych w stronę stonerowych odlotów, progresyjnych łamańców przeplatanych prostym akordem i okraszonych gulaszem melancholijnych melodii. Wokal strojony nisko rozpatruje fragmenty nieznanych rzeczywistości, sekcja szuka kontaktu z biciem serca matki ziemi, a gitara rozrywa na strzępy amatorów ogniskowych melanży.
 
Gunfire - Zespół powstał na początku 2012 roku z inicjatywy dwóch młodych ludzi – Łukasza Winczy (wokal) oraz Kuby Stankiewicza (perkusja). Z czasem do zespołu doszli Adrian Kryczka (gitara prowadząca, chórki), Adriana Malicka (Bas) oraz Mateusz Gruchalski ( gitara rytmiczna, chórki). W tak uformowanym składzie zaczęły się próby i wspólne granie. Zespół ma już na koncie demo i regularnie stara się nagrywać swoje nowe utwory. Muzyka jaką tworzy zespół to szeroko pojęty rock z wpływami takich zespołów jak AC/DC, ZZ Top, Led Zeppelin czy też Motorhead.
 
backbone - warszawski zespół powołany do istnienia pod koniec 2012, grający niecodzienne połączenie post, doom i atmospheric metalu. Główne inspiracje dla backbone płyną z nieprzewidywalnej ludzkiej psychiki, tym co nieosiągalne dla naszych oczu i umysłu.
 
 
Patroni medialni koncertu:
Gitaryfikacja.
The Eye Of Every Storm
Mandragora Studio
Post-rock PL