Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

EDYTA BARTOSIEWICZ

EDYTA BARTOSIEWICZ
19 grudnia 2013 wejście: 18:30

18:30 Otwarcie klubu
20:00 Edyta Bartosiewicz

Bilety na balkon zostały wyprzedane!
19 grudnia na deskach sceny Stodoły wystąpi niezwykła Wokalistka, autorka wielu tekstów i piosenek, Edyta Bartosiewicz! 

Artystka rozpoczęła swoją działalność artystyczną w drugiej połowie lat 80, grajac z amatorskim zespołem Staff, póżniej Holloee Poloy. W 1992 ukazał się  solowy album Artystki pt. Love. Jednak to jej druga płyta Sen, odniosła ogromny sukces, sprzedając się w nakładzie 600 tysięcy egzemplarzy. Rok póżniej trafił do sprzedaży trzeci album Artystki: Szok’n’Show. W dwa lata później wydany został czwarty krążek pt. Dziecko. W 1998 Artystka wydała piątą płytę Wodospady.
W pierwszej dekadzie 21 wieku Edyta Bartosiewicz rozpoczęła pracę nad szóstym albumem studyjnym, którą często przerywała, w między czasie wystepujac gościnnie m.in. na płycie wydanej przez Krzysztofa Krawczyka – To, co w życiu ważne (2004). Z Krawczykiem nagrała w duecie piosenke pt. Trudno tak…, wysoko notowana na listach przebojów Polskiego Radia i wyróżniona nagrodą Fryderyka. W tamtym okresie Piosenkarka ograniczyła działalność do nielicznych występów scenicznych, a w 2010 wznowiła swoją działalność podczas Orange Warsaw Festival, gdzie, ku uciesze swych fanow, zaprezentowała nowy repertuar i zapowiedziała premierę nowej płyty. Ostateczna premiera albumu Renovatio nastąpiła na początku października tego roku.

Już 19 grudnia będziemy mieli okazję posłuchać muzycznych nowości z ostatniego, tak dlugo wyczekiwanego, albumu Wokalistki.

Bilety w cenie:
Miejsca stojące: 75 pln - przedsprzedaż oraz 85 pln w dniu koncertu
Miejsca na balkonie:  95 pln - przedsprzedaż oraz 105 pln w dniu koncertu

Bilety są już dostępne w TicketClub Batorego (ul. Batorego 10, kasa Klubu Stodoła), oraz na stronie www.stodola.pl
Sprzedaż na www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl rusza od 13 listopada.