Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Magdalena Steczkowska (Klub Mechanik)

Magdalena Steczkowska (Klub Mechanik)
15 listopada 2013 wejście: 21:30
Już 15 listopada o godz. 21.30, zapraszamy na koncert Magdy Steczkowskiej do  Klubu Mechanik. Artystka wraz z towarzyszącym jej zespołem Indigo dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych!
 
rozpoczęcie: 21:30
bilety: 10zł/15zł
 
Bilety obowiązują na miejsca siedzące, nienumerowane.
 
Bilety dostępne w TicketClub Batorego (Batorego 10, kasa Klubu Stodoła), w Klubie Mechanik (Narbutta 87) oraz poprzez stronę www.stodola.pl.
 
 
Magdalena Steczkowska to artystka znana od wielu lat. Na swoim koncie ma koncerty nie tylko solowe, ale również występy u boku wielkich polskich artystek: między innymi Maryli Rodowicz. Towarzysząc innym artystom sceny polskiej nagrała z nimi ponad 50 płyt.
 
Po latach jednak, za namową swojego męża Piotra Królika, postanowiła stanąć na czele grupy Indigo, z którą w 2003r. nagrała pierwszą płytę „Ultrakolor”. Następnie nagrała dwie płyty solowe z towarzyszeniem grupy Indigo- „Cuda” oraz wydaną w lutym 2012 r. płytę „ Pełnia”.
Prywatnie Magda jest szczęśliwą żoną Piotra Królika i mamą przecudnej urody córeniek: Zosi Michalinki i Antosi. Uwielbia podróże, muzykę filmową i poważną, włoską kuchnię, sushi i ciasta w dużej ilości.
 
 
KLUB MECHANIK
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)
 
http://www.facebook.com/klubmechanik