Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

V urodziny DeathMagnetic.pl (Klub Mechanik)

V urodziny DeathMagnetic.pl (Klub Mechanik)
30 listopada 2013 wejście: 20:00
Strona wydarzenia na fb.
 
Kolejne spotkanie fanów Metalliki pod banderą DeathMagnetic.pl zbliża się wielkimi, ciężkimi i donośnymi krokami!
 
V urodziny DeathMagnetic.pl
wystąpią: Alcoholica + ThermiT 
wstęp: 15zł
 
30 listopada br. w warszawskim Klubie Mechanik odbędą się kolejne, piąte już urodziny najlepszego polskiego serwisu o Metallice. Świętowana będzie także rocznica 30 lat od premiery “Kill’em All”, czyli wydarzenia powszechnie uznawanego za moment narodzin thrash metalu. Podobnie jak w poprzednich latach podczas szalonego wieczoru na uczestników czeka cała masa niespodzianek. 
 
Jak zapewniają organizatorzy, tegoroczna impreza przebije wszystkie poprzednie. Na scenie zagrają aż dwie kapele: najpierw usłyszeć będzie można 3-godzinny set genialnego polskiego coverbandu czwórki z San Francisco - Alcoholiki, w którym znajdzie się nie tylko cała płyta “Kill’em All”, ale też legendarne instrumentale: The Call of Ktulu, Orion i To Live is to Die. Kto nie widział jeszcze zespołu w akcji, z całą pewnością powinien naprawić swój błąd! 
Po Alcoholice wystąpi wschodząca gwiazda polskiego thrashu – ThermiT. Na scenie same specjały – w tym zaskakujący, przygotowany specjalnie na tę okazję medley Metalliki oraz covery Anthrax i Slayera! 
 
Wśród przewidzianych atrakcji znajdą się także dodatkowo stoisko z oficjalnym merchem Metalliki oraz premiera książki “W pogoni za Metalliką”, czyli pierwszej na świecie lektury opowiadającej o koncertowych (i nie tylko) przygodach polskich fanów zespołu! Jest to najnowszy projekt, który serwis DeathMagnetic.pl tworzy wspólnie z Wydawnictwem Anakonda. Ta niezwykła pozycja opowiada o przygodach Piotrka ‘Meniosa’ i Kasi Kowieskich, którzy zjeździli pół świata “w pogoni za Metalliką”. To wywiad-rzeka oraz relacje między innymi ze spotkań “Meniosów” z członkami zespołu Metallica w wielu niesamowitych okolicznościach. 
 
Więcej informacji: 
www.deathmagnetic.pl 
www.facebook.com/deathmagneticpl
 
KLUB MECHANIK
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)
 
http://www.facebook.com/klubmechanik