Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

CAŁA GÓRA BARWINKÓW + I.O.Project (Klub Mechanik)

CAŁA GÓRA BARWINKÓW + I.O.Project (Klub Mechanik)
21 listopada 2013 wejście: 19:00
Strona wydarzenia na fb.
 
21 listopada Klub Mechanik zaprasza na koncert zespołu CAŁA GÓRA BARWINKÓW! Jako support wystąpi I.O.Project.
 
wejście: 19:00
bilety: 20/25 zł
 
Bilety dostępne w TicketClub Batorego (Batorego 10, kasa Klubu Stodoła), w Klubie Mechanik (Narbutta 87) i poprzez stronę www.stodola.pl.
 
 
CAŁA GÓRA BARWINKÓW (CGB)
działa w obecnym składzie od 2002 roku, choć korzenie grupy sięgają roku 1997. Należy do najważniejszych wykonawców rodzimej sceny ska/reggae. Muzyka grupy, to energetyczny mix ska, reggae i rocksteady. Znakiem rozpoznawczym CGB jest wysunięta na pierwszy plan, rozbudowana sekcja dęta i chwytliwe melodie.
CGB słynie z świetnie przyjmowanych, energetycznych koncertów. Wystąpiła dotąd na wszystkich najważniejszych festiwalach reggae’owych w naszym kraju, a także na dużej scenie Przystanku Woodstock 2003 oraz Heineken Opener Festival 2007 w Gdyni. Grupa wzięła też udział w obejmującej ponad dwadzieścia koncertów trasie Punky Reggae Live 2006. W 2004 roku zespół został zaproszony przez Jurka Owsiaka do studia telewizyjnej dwójki gdzie wystąpił podczas XII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cała Góra Barwinków zaprezentowała się również w programach "Kuba Wojewódzki", „Poplista”, „Kawa czy Herbata”, „Regiony kultury” czy też w programie „Taper”, w którym zespół podkładał muzykę pod niemy film Charliego Chaplina „Charlie ucieka”. 
 
O najnowszej płycie artyści mówią tak:
„Kiedy pytają nas jaka to płyta odpowiadamy - sprawdź to! 'Beat 2 Meet U' to chyba nasze najdojrzalsze dzieło. Zrealizowana w warszawskim LWW Studio 'Beat 2 Meet U' pokazuje nowe oblicze Całej Góry Barwinków. 
Reggae, ska, rocksteady podszyte soulową wibracją i funkowym rytmem. Tego w naszej muzyce jeszcze nie było! Przebojowe melodie i rytmy, które rozbujają każdy parkiet. Do tego znakomici goście – Ania 'Bajka' Antonik (X Factor, Fire in the Hole), Alicja Mirecka (Vespa), Radek Drobczyk (Tabu), Michał Michota (Dubska), Bartosz Krajewski (Marika) i Jan Gembala (Jafia Namuel, Dubska). 
'Beat 2 Meet U' – sprawdź czy masz w sobie ten rytm!”
 
Skład:
Kuba Kaczmarek - bas/śpiew 
Tomek Kaczmarek - gitara rytmiczna/śpiew 
Artur Wilk - gitara 
Maciek Kulej - instrumenty klawiszowe 
Paweł Tyrała - saksofon 
Daniel Michoń - trąbka 
Karol Ryś - puzon 
Kuba Syguda - perkusja
 
 
I.O.PROJECT 
został założony przez siostry Igę i Olenę w 2012r. Grupa gra muzykę łączącą takie nurty jak jazz, funky, pop, rock, jest to wyłącznie materiał autorski. I.O.PROJECT tworzą wykształceni muzycznie ludzie, których łączy wspólna pasja. W marcu 2012r. powstało pierwsze demo grupy. Od września 2012r. zespół intensywnie koncertuje na mazowieckiej scenie klubowej. 
 
Skład:
Olena Szczepaniak - wokal, skrzypce, muzyka, teksty.
Iga Szczepaniak - wiolonczela, muzyka.
Kamil Gędziarski – klawisze.
Andrzej Białek – bas
Konrad Kapica - perkusja.
 
www.facebook.pl/i.o.project
www.youtube.com/IOPROJECTofficial
 
 
KLUB MECHANIK
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)
 
http://www.facebook.com/klubmechanik