Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

MARIKA

MARIKA
29 listopada 2013 wejście: 19:00

19:00 Otwarcie drzwi
20:00 koncert Marika

29 listopada w Klubie Stodoła zagra wszechstronna Artystka, która zaprezentuje swoim fanom nie jedną, ani nie dwie strony swojej natury. Zapraszamy na niezwykły koncert, zatytułowany Marika w Trzech Odsłonach!

Niewielu jest Artystów tak wszechstronnych jak Marika. W ciągu ostatnich 12 miesięcy wokalistka zajmowała się prowadzeniem Voice of Poland w TVP, udzieliła setek wywiadów, gościła na okładkach gazet, została twarzą TVP Rozrywka oraz wzięła udział w niezliczonej ilości konferencji, spotkań i pokazów. Mimo tego całego zamieszania, z którym przyszło jej się zmierzyć, nigdy nie zapomniała, że to co naprawdę kocha, to muzyka.

Obserwując Marikę ciężko uwierzyć, że w tak napiętym harmonogramie znalazła czas na nagranie dwóch doskonałych, choć zupełnie odmiennych albumów. Pierwszy z nich, Momenty, tryska energią, podczas gdy kolejny, Chilli Zet Live Session, ukaja spokojnymi akustycznymi brzmieniami. Podczas koncertu supportującego Major Lazer w maju 2013, Marika wykonała specjalnie przygotowany set elektroniczny na perkusję i dwóch klawiszowców. Wtedy właśnie narodził się pomysł koncertu Marika w Trzech Odsłonach.

Jak mówi menedżer artystki Piotr Maślanka, "chodzi o ukazanie wszechstronności muzycznej Mariki, jak i muzyków, którzy z nią pracują od lat". W ramach jednego koncertu w warszawskiej Stodole, Marika pokaże się w trzech odsłonach. W spokojnej i eleganckiej aranżacji akustycznej, nawiązującej do ostatniej płyty, w regularnym energetycznym i tanecznym secie ze Spokoarmią oraz w wersji elektronicznej. Wszystko to jednego wieczoru!

Marika na żywo w Trzech Odsłonach już 29 listopada w klubie Stodoła!