Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

DŻEM

DŻEM
6 grudnia 2013 wejście: 19:00

19:00 Otwarcie klubu
20:00 – 20:30  Bartosz Bialik
21:00  Dżem
SUPPORT: BARTEK BIALIK


Zapraszamy na ogromną porcję bluesa w najlepszym wydaniu. 5 i 6 grudnia 2013 roku w warszawskim klubie Stodoła odbędą się aż dwa koncerty zespołu Dżem!
Są takie Zespoły, które wrosły w klimat Stodoły, stając się nieodłączną jego częścią. Odwiedzają ją regularnie, za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Dżem to zdecydowanie jeden z nich!
Mimo swych burzliwych dziejów, zespół ten istnieje już od kilkudziesięciu lat. Ciężko jest wskazać dokładny moment powstania kapeli, lecz bezsprzecznie wiąże się on nierozerwalnie z historią festiwalu w Jarocinie. Od lat 70tych skład przeszedł wiele transformacji, zarówno personalnych jak i muzycznych, doświadczany tragediami, jakimi była śmierć Ryśka Riedla, a potem Pawła Bergera. Jednak nawet po tak druzgocących wydarzeniach muzycy potrafili się podnieś i powrócić do grania, jeszcze lepsi i bardziej doświadczeni. Wykuwani w ciężkich warunkach, do dziś Dżem jest nie do zdarcia, a już w przyszłym roku świętować będziemy 35-o lecie istnienia zespołu.
W klubie Stodoła tych gigantów polskiego bluesa posłuchać będzie można 5 i 6 grudnia!


Bilety w cenie:
Miejsca stojące: 42 pln w przedsprzedaży oraz 49 pln w dniu koncertu
Miejsca siedzące na balkonie: 62 pln w przedsprzedaży oraz 69 pln w dniu koncertu
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl