Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

BRACIA FIGO FAGOT

BRACIA FIGO FAGOT
5 października 2013 wejście: 20:00

BILETY WYPRZEDANE!

Od dziś osoby posiadające już bilety mają jednak możliwość wykupienia w cenie 20 zł miejsca siedzącego na balkonie! Wejściówki dostępne są do nabycia w kasie Klubu Stodoła, po okazaniu biletu na koncert.

 

Support: Frost Commander

 

Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii.
21 maja 2012 roku nakładem S.P. Records ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana Na Bogatości.
Album zawiera utwory znane z serialu Kaliber 200 Volt w nowych aranżacjach, a także nowe kompozycje. Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży EMPIK.com w rankingu TOP 50.
Singlem promującym wydawnictwo jest utwór Bożenka, do którego teledysk obejrzało już prawie 9 milionów użytkowników kanału Youtube.
Zespół nieprzerwanie koncertuje, a frekwencja podczas koncertów bije rekordy!

Skład zespołu:
Figo - Fabian Barłoś (Piotr Połać) - vocal, teksty
Fagot - Szymon Filip Barłoś (Bartosz Walaszek) - keyboard, vocal, teksty
Bartosz Walaszek - jeden z założycieli amatorskiego zespołu filmowego ZF Skurcz, czego owocem jest pełnometrażowy film Bułgarski Pościkk, oraz założyciel zespołu GIT Produkcja, pod którego szyldem powstały kultowe dziś produkcje takie jak Wściekłe Pięści Węża i Sarnie Żniwo.

BILETY WYPRZEDANE!