Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Skóra Świata i Nephros (klub Mechanik)

Skóra Świata i Nephros (klub Mechanik)
28 czerwca 2013 wejście: 20:30

28 czerwca (piątek) w Mechaniku zagrają zespoły Skóra Świata i Nephros!

start: 20:30
bilety: 10zł

Serdecznie zapraszamy!

SKÓRA ŚWIATA
to niezależny głos prosto z rockowego undergroundu. Niektórzy mówią, że ta muzyka umarła - pokażmy im jak bardzo się mylą!
Muzyka Skóry Świata to wypadkowa zderzenia pięciu różnych dusz i umysłów, określana mianem szerokiego rocka, łącząca w sobie dynamikę, ekspresję, wyczucie, pomysł, zabawę oraz przemyślane teksty traktujące o różnych tematach tego świata. Skóra Świata ma za sobą liczne koncerty zarówno klubowe, festiwalowe jak i plenerowe, podczas których zawsze daje z siebie wszystko mając za priorytet zadowolenie publiczności. Skóra Świata wbrew wszelkim top-owym nurtom muzycznym i na przekór różnym ludziom,
od ponad siedmiu lat pokazuje, że Rock n' Roll jest nieśmiertelny.
więcej:
www.facebook.com/pages/SKÓRA-ŚWIATA/339065339439
http://www.myspace.com/skoraswiata

NEPHROS
o zespole: NEPHROS - to z grecka: nerka. Wciąż próbujemy ustalić dlaczego akurat "Nephros". W wolnych chwilach zajmujemy się regulowaniem objętości płynów ustrojowych, bąbelkowych i pozarządowych, trzymaniem pecha w ustach oraz wpływaniem na ciśnienie w żyłach słuchaczy. Nasze teksty prawdopodobnie są poetycką odmianą erytropoezy (produkcji erytropoetyny, jak ktoś nie wie). Koncerty zamieniamy w festyny przeszczepów i oddawania organów. Muzyka jest dla nas formą przekazu, choć sam przekaz wydaje się być nam obcy.
więcej:
https://www.facebook.com/nephrosofficial?fref=ts
http://www.myspace.com/nephros/


KLUB MECHANIK
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)

http://www.facebook.com/klubmechanik