Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

BAD RELIGION

BAD RELIGION
12 sierpnia 2013 wejście: 18:30

18:30 otwarcie drzwi
19:00 Old Fashioned
19:45 Upside Down
20:45 Bad Religion

Agencja Go Ahead oraz Klub Stodoła zapraszają na jedyny polski występ Bad Religion! Koncert odbędzie się 12 sierpnia w warszawskiej Stodole i będzie częścią trasy promującej najnowszy album zespołu, zatytułowany True North!

Będzie to trzeci występ kapeli w naszym kraju. Dotychczas grupa zagrała w Parku Sowińskiego na imprezie Rock In Summer oraz na festiwalu w Jarocinie, tegoroczny występ będzie więc ich pierwszym klubowy koncertem w Polsce. Bad Religion planowali odwiedzić nasz kraj już w czerwcu tego roku, jednak formacja po raz pierwszy w swojej 33-letniej karierze, z przyczyn niezależnych od Zespołu, zmuszona była występ odwołać. Realizując prośby wielu fanów, Bad Religion zdecydowali się na powrót do Polski jeszcze w te wakacje!

Agencja Go Ahead oraz klub Stodoła informują, że 12 sierpnia przed koncertem Bad Religion wystąpią dwie polskie kapele – Upside Down i Old Fashioned!

Upside Down to jeden z niewielu polskich zespołów grających melodyjny hardcore punk, inspirowany sceną kalifornijską. Ich ostatnią płytę – „aPERITIF” – promował singiel „Afganistan”: http://www.youtube.com/watch?v=Jvhnxg9eMEg&feature=youtu.be.

Old Fashioned to istniejąca od dwóch lat bydgoska kapela, złożona z weteranów tamtejszej sceny hardcore punk. Ich kawałki to połączenie wielu różnych fascynacji muzycznych, a przede wszystkim własnych doświadczeń wyniesionych z gry w takich kapelach jak In Spite Of, Solitary, 666 Aniołów czy Schizma: http://www.youtube.com/watch?v=Af3ejg38dLY&feature=youtu.be

 

Bilety w już w sprzedaży!

 

Bilety w cenie:

79 zł w przedsprzedaży na płytę

99 zł  w przedsprzedaży na balkon

89 zł w dniu koncertu na płytę

109 zł w dniu koncertu na balkon

do kupienia:

www.go-ahead.pl, www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club)