Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

ZEMFIRA

ZEMFIRA
20 czerwca 2013 wejście: 18:00

Rozpiska godzinowa:

18:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Zemfira

 

Już w czerwcu bieżącego roku na scenie Klubu Stodoła wystąpi fenomen muzyki rockowej z Rosji – Zemfira! To bez wątpienia największa gwiazda współczesnej rosyjskiej sceny muzycznej, której działalność artystyczna trwa od 1998 roku. Zemfira jest piosenkarką w pełnym znaczeniu tego słowa – tworzy własne teksty oraz muzykę. Jej śpiew przepełniony jest szczerymi emocjami, dzięki czemu przemawia do wszystkich, bez względu na wiek i pochodzenie.
Zemfira oraz cały jej zespół to profesjonaliści w każdym calu, dbający o każdy szczegół, by ich wykonania były najlepszej możliwie jakości, zarówno pod względem dźwięku, jak i oświetlenia.
Jej poprzednia trasa po Europie w 2011 roku obejmowała między innymi wyprzedane koncerty w Pradze, Kolonii, Stuttgarcie, Hamburgu i Antwerpii. Tym razem powracają z długo oczekiwanym materiałem, który znalazł się na szóstej płycie artystki “Zhit v tvoey golove” (“Życie w Twojej głowie”). Trasa obejmie między innymi Warszawę, którą Zemfira odwiedzi po raz pierwszy. Artystka stanie wraz ze swym zespołem na scenie Klubu Stodoła 20 czerwca.

http://www.noshowevents.com/