Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

CLINTWOOD (klub Mechanik)

CLINTWOOD (klub Mechanik)
10 kwietnia 2013 wejście: 18:30

Zespół Clintwood zagra 10 kwietnia w Mechaniku!

wejście: 18:30
start: 19:30
bilety: 10zł (w dniu imprezy w Mechaniku)


CLINTWOOD
zespół powstał w maju 2012 roku. Jest wypadkową czterech nici, które plączą się i wiją, by w końcu w sali prób mógł powstać ten pulowerek. Z ogromną energią, po pozamykaniu kilku spraw, rozpoczynają właśnie nowy etap w swojej twórczości. Po tym jak dołączył do nich Piotrek Zalewski świetny basista sprawy nabrały tempa. Po tym jak dołączył do nich Piotrek Zalewski (EXCESSIVE MACHINE, ALTERS, RITA PAX) świetny basista sprawy nabrały tempa. Jego świeże podejście do muzyki w zetknięciu z doświadczeniem Posejdona (CLOSTERKELLR, ALBERT ROZENFIELD, VIRGIN, JOHN POTRTER BAND) i Zawadki (ODZIAŁ ZAMKNIĘTY, DAAB, T. LOVE, CHŁOPCY Z PLACU BRONI, JOHN POTER BAND) fajnie się miksuje.
Kluczowe dla zespołu okazało się rozpoczęcie współpracy z CHAOS MANAGEMENT GROUP - firmą, która ma pod swoją opieką MYSLOVITZ, COOL KIDS OF DEATH, OSZIBARACK, TRES.B, PUSTKI i wprowadzenie zespołu na właściwe tory.
Do tej pory myśleli, że ze wszystkim poradzą sobie sami. 21.08.2012 to data wejścia do studia i rozpoczęcia rejestracji nagrań na płytę. Nad całością czuwa Adam Toczko.
Teledysk do pierwszego singla ODPUŚĆ SOBIE z udziałem MAGDALENY LAMPARSKIEJ wyreżyserował Kuba WIELECKI. Piosenka z powodzeniem gości w NAJLEPSZEJ ROCKOWEJ DWUDZIESTCE RADIA ESKA ROCK, gdzie dotarła do 3 miejsca.
11.02.13 odbyła się premiera drugiego singla CEROWANY.


KLUB MECHANIK
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)